Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

90909090.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та немає учасників

Share

Віртуальна виставка творів Богдана Сушинського

БОГДАН СУШИНСЬКИЙ – НАШ ЗЕМЛЯК

 

…Душа моя давно вже повстає:

«В літописи вживатися закаюсь!

Діяння пращурів судити зарікаюсь…»

Але «Кобзар» зректися не дає!

 

ТВОРЧИЙ ШЛЯХ БОГДАНА СУШИНСЬКОГО

Богдан Сушинський є автором понад 90 книжок, які вийшли понад 120-ма виданнями, та автором понад двох тисяч публікацій в періодиці. Окремі його твори перекладені п'ятнадцятьма мовами світу. Богдан Сушинський є уроженцем Новобузького району і частим гостем районної бібліотеки.

Зокрема, йому належать літературна прозова інтерпретація «Велесової книги», перше в світі видання «Всесвітньої козацької енциклопедії», двотомне видання «Козацькі вожді України» та кількох інших праць з історії козацтва; ним підготовлено до видання другий том із циклу «Князі та полководці Стародавньої України»; з-під його пера вийшли «Історія Скиту Манявського» та монографія «Львівський Ставропігіон: між минувшиною і вічністю» - з історії Ставропігійського університету, що є ровесником Острозької та Києво-Могилянської академій; низка літературознавчих праць та розвідок. Упродовж дванадцяти років він очолював Одеську обласну організацію Національної спілки письменників України (НСПУ), був членом правління на Президії Ради НСПУ. Він є визнаним ідеологом сучасного українського козацтва, має козацько-військове званні генерала козацтва і є членом редколегії журналу «Казаки» (Москва, на СНД).

Богдан Сушинський став лауреатом низки літературних премій: ім. О.Дюма, ім. Д. Яворницького, ім. С. Олійника, ім. О. Фадєєва (Москва), ім.. М. Трублаїні (за твори для дітей), премії Українського козацтва «Лицарське перо» тощо. Крім того він є автором перших у світі «Всесвітньої історії лицарства» та «Історії Українського лицарства», його визнано одним із ідеологів відродження європейського лицарства, він став співзасновником та ідеологом кількох лицарських орденів в Україні, йому даровано лицарський титул графа, він нагороджений ( в Італії ) лицарсько-церковною медаллю «Св. Амброзія» та низкою інших державних, лицарських, козацьких і патріарших відзнак.

ІЗ КРАЄЗНАВЧОЇ КАРТОТЕКИ

Мрія: Вірш// Вперед.- 1962.- 25 листопада

Юність: Вірш// Вперед.- 1962.- 6 жовтня

Молоток. Плакат: Вірші// Вперед.- 1963.- 26 січня

Недотрога: Стихотворение// Вперед.- 1963.- 26 березня

 

 

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com