Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

3333333333333.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
76
251
905
4600
407741
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

Володимир Малик – автор пригодницьких та історичних романів


Володимир Кирилович Малик (справжнє прізвище — Сиченко) — видатний український письменник, автор пригодницьких та історичних творів. За романи «Посол Урус-шайтана», «Шовковий шнурок» та «Князь Кий» В. Малик був удостоєний літературної премії ім.Лесі Українки 1983 року. Якщо історія несе знання про рівень соціального, матеріального і духовного життя народів, про фактичний історичний процес, то художня історична проза, не нехтуючи фактом цього процесу, підходить до розуміння конкретних подій з точки їх значущості для формування духовного багатства особистості, людської краси і досконалості. Твори на історичну тему мають специфічне завдання – формувати національну свідомість, розкривати і примножувати історичний духовний досвід людства, давати моральні уроки майбутнім поколінням. Серед художніх творів, у яких відображено історичне минуле українського народу, помітне місце посідають історичні романи Володимира Кириловича Малика. В літературу приходять по-різному. Автор пригодницьких та історичних творів Володимир Малик увійшов до неї за якихось пів-години. Сталося це так. Одного сонячного червневого дня 1956 року в редакцію видавництва «Молодь» увійшов стрункий чоловік і запропонував письменникові Б. Чайковському прочитати свою поему-казку «Журавлі-журавлики». Ознайомившись з нею, Чайковський з деяким сумнівом в душі дав згоду на друк цього твору. Збірка побачила світ у 1957 році.  Протягом багатьох десятиліть твори Володимира Малика з захопленням читають діти, молодь і дорослі. Адже, за словами того ж Б. Чайковського, письменник “заворожує чудовими й чарівними мандрами з країни в країну, з епохи в епоху, примушує радіти і ридати, любити і ненавидіти, переживати як власні, знегоди й перемоги героїв”. Запрошуємо Вас до районної бібліотеки, а також до бібліотек-філій, де ви можете ознайомитися із наступними творами Володимира Малика :

Детальніше: Володимир Малик – автор пригодницьких та історичних романів

Віртуальна виставка творів Богдана Сушинського

БОГДАН СУШИНСЬКИЙ – НАШ ЗЕМЛЯК

 

…Душа моя давно вже повстає:

«В літописи вживатися закаюсь!

Діяння пращурів судити зарікаюсь…»

Але «Кобзар» зректися не дає!

 

ТВОРЧИЙ ШЛЯХ БОГДАНА СУШИНСЬКОГО

Богдан Сушинський є автором понад 90 книжок, які вийшли понад 120-ма виданнями, та автором понад двох тисяч публікацій в періодиці. Окремі його твори перекладені п'ятнадцятьма мовами світу. Богдан Сушинський є уроженцем Новобузького району і частим гостем районної бібліотеки.

Зокрема, йому належать літературна прозова інтерпретація «Велесової книги», перше в світі видання «Всесвітньої козацької енциклопедії», двотомне видання «Козацькі вожді України» та кількох інших праць з історії козацтва; ним підготовлено до видання другий том із циклу «Князі та полководці Стародавньої України»; з-під його пера вийшли «Історія Скиту Манявського» та монографія «Львівський Ставропігіон: між минувшиною і вічністю» - з історії Ставропігійського університету, що є ровесником Острозької та Києво-Могилянської академій; низка літературознавчих праць та розвідок. Упродовж дванадцяти років він очолював Одеську обласну організацію Національної спілки письменників України (НСПУ), був членом правління на Президії Ради НСПУ. Він є визнаним ідеологом сучасного українського козацтва, має козацько-військове званні генерала козацтва і є членом редколегії журналу «Казаки» (Москва, на СНД).

Богдан Сушинський став лауреатом низки літературних премій: ім. О.Дюма, ім. Д. Яворницького, ім. С. Олійника, ім. О. Фадєєва (Москва), ім.. М. Трублаїні (за твори для дітей), премії Українського козацтва «Лицарське перо» тощо. Крім того він є автором перших у світі «Всесвітньої історії лицарства» та «Історії Українського лицарства», його визнано одним із ідеологів відродження європейського лицарства, він став співзасновником та ідеологом кількох лицарських орденів в Україні, йому даровано лицарський титул графа, він нагороджений ( в Італії ) лицарсько-церковною медаллю «Св. Амброзія» та низкою інших державних, лицарських, козацьких і патріарших відзнак.

ІЗ КРАЄЗНАВЧОЇ КАРТОТЕКИ

Мрія: Вірш// Вперед.- 1962.- 25 листопада

Юність: Вірш// Вперед.- 1962.- 6 жовтня

Молоток. Плакат: Вірші// Вперед.- 1963.- 26 січня

Недотрога: Стихотворение// Вперед.- 1963.- 26 березня

 

 

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com