Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

12121212.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
86
251
915
4610
407751
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

Бібліотека інформує, радить, пропонує!

  

Наші любі читачі! Запрошуємо вас до бібліотеки познайомитися з новинками літератури, які надійшли в першому кварталі 2019 року!

Наших найменших розумників зацікавлять книги серії «Перше читання».Це всесвітньовідома оксфордська серія адаптованої науково-популярної літератури для навчання читання. Унікальні кольорові фотографії, малюнки і пояснення до них розвивають критичне мислення і лексичну грамотність. П’ять рівнів складності текстів допоможуть підібрати книгу для кожного малюка. Бібліотека отримала п’ять книг цієї серії «Великі тварини і не тільки…», «Космос, повітря, вода і не тільки…», «Фантастичні рослини і не тільки…», «Робопарк і не тільки…», «Домашні улюбленці і не тільки…»

Арєнєв В., Місто тисячі дверей.-Х.: Віват, 2017.- 224с.:іл..-(Щось цікаве)Чарівний світ – зовсім поруч, потрібно лише знайти туди шлях. Хлопчик на ім’я Юхимко знайшов заповітні Двері, намальовані чарівним Пензлем, і потрапив до фантастичного міста Охи. Але грізному Поряднику не до вподоби яскраві фарби чудового світу, лиходій прагнув перефарбувати його в тьмяний сірий колір… Чи вдасться Юхимові врятувати жителів Охи?Повість для дітей від 10 до 110 років, великих і малих.

Прислів’я та приказки з поясненнями.-Х.: Навчальна література, 2019.-96с.:іл.-(Початкова школа) Видання містить найпоширеніші прислів’я та приказки з поясненнми, які дають змогу краще засвоїти їх значення.

            Ханачкова П. Невже це правда? Міфи й упередження про тварин / Павла Ханачкова ; Перекладач В. Делегач; Ілюстратор Лін Дао. – Харків : Вид-во “Ранок”, 2018. – 40 с.

Лис – підступний крадій. Ведмідь – загроза для всього лісу. Страус – боягуз, який ховає голову в пісок. Існує чимало таких порівнянь. Цікаво, чи всі вони правдиві?
Книги серії “Несподівана природа”: ” Невже це правда? Міфи й упередження про тварин”, “Несподівана дружба у природі”.
Люди часто несправедливо надають тваринам не дуже лестивих рис. Наприклад, змії огидні, лисиці пронирливі, а акули загрожують життю людини. Що зробили тварини, щоб заслужити ці упередження? Давай зазирнемо до лісу, савани і підводного світу, аби побачити, що за цим криється.

            Сперроу Д.Дитяча енциклопедія Космосу ; Переклад. з англ. – Харків : Віват, 2018. – 128 с. :іл.           

Ця енциклопедія — унікальний шанс вирушити в подорож у найвіддаленіші куточки Всесвіту, розкрити таємниці темної матерії, довідатись якомога більше про інші світи, краще пізнати нашу ніби знайому, але таку загадкову Землю. Достовірні наукові факти, яскраві реалістичні ілюстрації та світлини, захопливі подробиці зроблять мандрівку міжзоряним простором незабутньою. 

Кононенко, О. Сонце і Місяць. Казки та легенди про давніх слов'ян - К.: ФОП Зеленський В.Л., 2018.-176с.:іл.

 Це надзвичайно цікава, сучасна, пізнавальна книга, і саме тому, ми вирішили неодмінно познайомити з нею також нашу малечу. Представлені у цій збірці цікаві казки та чудові легенди прекрасною українською мовою. Ілюстрації яскраві, неймовірно колоритні, їх хочеться переглядати знову і знову. Над художнім оформленням працювала дуже обдарована художник-ілюстратор Яна Кернер-Вернер. Серед наших улюблених казок та легенд особливо хочеться відзначити наступні, які дуже нам сподобалися: "Небесна роса", "Сонце і місяць", "Два голуби", "Цар Троян", "Божий Коваль", "Сонячні брати", "Бог домашнього вогнища". Ця книжка "Сонце і Місяць. Казки та легенди про давніх слов'ян" неодмінно стане чудовим подарунком для Вашої дитини!

Винницька Я. У країні сирних коників. Різдвяна казка зі Львова- Львів: Вид-во TerraIncognita, 2018.-40с.:іл.
              Ця  історія починається у старовинному місті Львові. Там, на вулиці Пекарській, де завжди пахне свіжоспеченим хлібом і підгорілою карамеллю, жила собі дівчинка Варвара. Про настання зими вона дізнавалася за зміною запахів — з початком грудня Пекарська пахтіла медом, помаранчевими цукатами і рожою (так у Львові називають варення із трояндових пелюсток). А це означало, що знані львівські пекарі почали готуватися до Різдва і бралися випікати пампухи, струдлі, медові пряники, роляди, завиванці — з маком, сиром, горіхами — і просто калачі з ярої пшениці.

Із галузевої літератури фонди дитячої бібліотеки поповнилися новими виданнями, на які хотілося б звернути Вашу увагу.

Вокер Н. Чому виникають конфлікти. Причини. Етапи. Розв’язання. Наслідки.-Харків, Віват, 2018

Ця книжка допоможе зрозуміти, що часто конфліктам не можна запобігти, проте уникнути війни можливо. Читачі дізнаються, як невеликі розбіжності загострюються й перетворюються на великі та серйозні, що спільного в усіх конфліктах, а також про вплив упереджень в історії, дипломатії, географії, економіці на ці події. Порівнюючи глобальні конфлікти із суперечками з власного життя, діти зможуть уважно й критично розглянути свої конфлікти. Книжка «Чому виникають конфлікти?» допоможе читачам упевнено говорити про світ, у якому вони живуть.

Вагнер Т., Дінтерсміт Т. Мистецтво навчати: Як підготувати дитину до реального життя.-К.: Наш формат, 2018. Книжка «Мистецтво навчати» Тоні Ваґнера й Теда Дінтерсміта — крок до якісної трансформації освіти в ХХІ столітті. Це новий погляд на систему освіти, завдяки якій діти зможуть досягти реального успіху в житті.

Книжка «Досить істерик! Комплексний підхід до гармонійного виховання дитини» Деніела Сігела і  Тіна Брайсона стала бестселером New York Times і здобула чимало схвальних відгуків як від авторитетних видань, так і від самих батьків, які застосували поради авторів на власному досвіді.

Інша книжка цих же авторів відомих психотерапевтів називається «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини». Захопливий текст і цікаві сюжетні ілюстрації допоможуть навіть дошкільнятам зрозуміти себе, свої почуття та поведінку, а отже — навчать їх самоконтролю. Ця книжка проведе вас лабіринтами лівої та правої півкуль, підніме з нижнього поверху мозку на верхній, ви знайдете схованку дитячих страхів і зазирнете у свідомість. А дванадцять дієвих стратегій підкажуть, як виховати успішних, турботливих, упевнених у собі дітей. Книжка буде корисною батькам, вихователям, учителям, а також усім, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням.

 

Корній Д. Чарівні істоти українського міфу. Духи природи.-Харків, Віват, 2018.- 317с.:іл. (Оберіг)

У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалася з істотами нижчого порядку. Наші давні предки вшановували дерева і трави, джерела та ріки, гори і степи, ліси та поля, населяли їх химерними чарівними істотами, яких називали духами. Прадавні українці персоніфікували вітри, буревії, дощі, снігопади, пори року й інші атмосферні та природні явища.

Брайсон Б.  Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів до космосу.-К.: Наш формат, 2018.- 468 с.

Якщо у школі ви захоплено розглядали схему внутрішньої будови Землі чи із цікавістю вивчали сполуки хімічних елементів, ця книжка напевне стане вашою улюбленою. Якщо ж наука видається вам нудною й незрозумілою, Білл Брайсон переверне ваші уявлення! Роками вивчаючи наукові праці та спілкуючись з антропологами, математиками, астрономами й фахівцями інших наук, автор оповідає історію про все на світі: від Великого вибуху й до розквіту цивілізації.

Генцмер Г., Геленбрандт У.Таємниці цивілізацій. Непояснені дива і загадкові явища- Харків: Віват, 2017.- 319 с.

Історія людства сповнена загадок і таємниць, розгадати які намагається вже не одне покоління дослідників. Ніхто не може пояснити, як і коли були споруджені піраміди Гізи чи Стоунхендж, досі не знайдені таємничі континенти
Лемурія та Му, а також легендарна Атлантида. Усе ще не можуть збагнути, як на тілі виникають стигмати і завдяки чому відбуваються чудесні зцілення.
А що вже казати про паранауки та медичні феномени на кшталт рентгенівського
зору й кришталевих сліз! Хто стоїть за тими неймовірними речами? Небесні сили, інопланетяни? Чи то, може, з-поміж нас є носії надлюдських знань?
Пропонуємо читачам ближче познайомитися з непоясненними дивами і бодай краєм ока зазирнути за непрозору завісу таємничих знань. Ми переконані,  що ця подорож у глиб історії вразить кожного своїми загадками й містичними подіями і надовго запам’ятається.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com