Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn0890.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та немає учасників

Share

Книжкові іменини в бібліотечній родині

З 18 по 22 березня в районній бібліотеці для дітей  пройшов Тиждень дитячої книги, який  мав назву «Бібліотека добрий чарівник, у ній багато різних книг. Радісний настрій, справжнє казкове свято подарували працівникам бібліотеки вихованці дитячого садочка «Малятко» під час відкриття Тижня «Свято, що дарує зустрічей багато». Малюки – читайлики разом з бібліотекарями грали, співали, танцювали і відгадували загадки.

У рамках Тижня  для учнів 1-2 класів Новобузької  ЗОШ №1 проведено театралізоване  представлення  «Як  звірі до школи збиралися». Цікаво та змістовно пройшло  шоу ерудитів  «Черпайте з книг науку благодатну» з учнями 1-3 класів Станційної школи- філії Новобузької ЗОШ№1 та група продовженого дня  Новобузької ЗОШ №1, 3-4класи.

Приємною та  незабутньою стала  зустріч  з місцевою, талановитою поетесою Анною Сімочкіною «Так хочеться в дитинство повернутись…». Анна Сімочкіна зачарувала учнів Новобузької гімназії своєю поезією, прозою,піснями... Діти задавали питання, читали свої перші поетичні твори.

Під час подорожі  «Наша преса на всі інтереси» учні 6 –Б класу Новобузької ЗОШ  дізнались про періодичні видання, переглянули фільм «Як створюються  книги» та відвідали з екскурсією  районне  видавництво газети «Вперед», де побачили на власні очі  як друкується газета.

Всі учасники заходів отримали видавнички від бібліотеки  та смаколики від меценатів (Бурдунюк С., Гайдар В., Черкасенко В.В., Луценко А.В., фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою», бібліотекарів РБД).

Чекаємо на вас, книголюби! А нових друзів запрошуємо приєднатись до нашої дружньої читацької родини.

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com