Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

7899870.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
84
251
913
4608
407749
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та немає учасників

Share

Нові книжки в добрий час завітали знов до нас!

   

До районної бібліотеки для дітей на початку 2019 року надійшли літературні новинки, які порадують і зацікавлять наших користувачів. Отож, увага!

Видавництво «Клуб сімейного дозвілля» поповнило серію «Поринь у світ пригод» літературними  творами, які вивчаються за шкільною програмою, а окрім цього просто  дуже цікаві і захоплюючі.

Сабатіні Р. Одіссея капітана Блада: роман. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2017.-368с.

            Герой роману – лікар і солдат Пітер Блад – не бажаючи того, стає піратом і переживає безліч захоплюючих пригод.

Діккенс Ч.  Пригоди Олівера Твіста: роман. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2016.-432с.

             Не одне покоління юних читачів зачитувалося історією поневірянь Олівера Твіста – доброго та чесного хлопця у якого доля склалася зовсім непросто. Ви дізнаєтесь чи вдасться йому протистояти злу, не втрачати життєлюбства та зрештою перемогти.

Уелс Г.  Війна світів. Невидимець: романи. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2016.-320с.

            Романи написані наприкінці ХІХ століття, але і на сьогоднішній день ці книжки залишаються цікавими для читачів, адже вони про беззахисність: людства - перед невідомими силами Всесвіту, а людини – перед спокусою абсолютної влади, яку може дарувати наука.

Джером Дж.-К.  Троє в одному човні (як не рахувати собаки): повість. - Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2017.-208с.

            Історія трьох друзів, які здійснюють подорож на човні Темзою, намагаючись злитися з природою, все життя проживши в Лондоні, і сьогодні залишається неперевершеним зразком англійського гумору.

Допитлива малеча порадіє новим виданням  із серії Популярна дитяча енциклопедія «Дітям про все на світі». Одне із них розповідає про дивний світ винаходів і відкриттів, які змінювали життя людини, а інше – про розвиток прадавніх культур і древніх цивілізацій. Видання чудово ілюстровані і містять безліч цікавих фактів!

            Для тих, хто більше любить малюнки ніж букви, також є цікавинки! Це комікс із серії «Світ очима супергероя»  Батмен автора  Даніела Велеса. У цій книзі можна знайти все, що необхідно герою-початківцю, а також засекречені матеріали з бетпечери.

            Вмілих рукодільниць зацікавить нова книжка Ольги Тарасової «Ляльки-обереги» видавництва «Клуб сімейного дозвілля». Секрети виготовлення ляльок передавалися в родині від матері до доньки. Автор ділиться ними на сторінках цього чудового ілюстрованого видання. За його допомогою можна самотужки виготовити обереги для себе та своїх рідних, друзів, коханих. І нехай вони захищають вас від злих сил, бід і напастей, дарують силу і щастя!

Чекаємо на Вас у бібліотеці!

 

 

           

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com