Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3969.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Погортай сторінки – почитай новинки!

Осіння пора принесла дитячій  бібліотеці не тільки цікаві заходи із своїми любими читачами, але і цікаві новенькі книжечки на різні смаки!

Коли ви завітаєте до бібліотеки, зверніть, будь ласка, увага на такі видання:

  

Прислів’я, приказки, афоризми.-К.: Велес, 2001.-176с.-(Культурна спадщина України)

До збірки увійшли найбільш колоритні прислів’я, приказки та афоризми українського народу, що вражають дотепністю та глибокою народною мудрістю. Книжка стане у нагоді студентам, школярам, учителям з мови, літератури, народознавства

.

Дві книги Дж.К.Роулінг-автора серії книжок про Гаррі Поттера :

Казки Барда Бідла.-К.: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2017 – це збірка оповідок, написаних для юних чаклунів і чарівниць. Ці казкові історії безпосередньо пов’язані з книгами про Гаррі Поттера. Унікальна і магічна книжка з ілюстраціями самої Джоан Роулінг.

Фантастичні звірі і де їх шукати.-К.: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2015. Відтепер маги також матимуть нагоду дізнатися, де живе квінтолан, що їсть пухканець і чому не варто залишати молоко для кнарла.

Матюшкина, К. Аквадар.-М.: Изд-во АСТ, 2018.-(Прикольный детектив)  Рик Рубль, мальчик живущий в будущем,  вместе с отцом летит в соседнюю галактику и случайно спасает маленького робота. Про их приключения рассказывает эта увлекательная книга.

Клайн Е. Дівчата: Роман.-Харків, Клуб сімейного дозвілля, 2017.- 288с. Чотирнадцятирічній  Іві Бойд виповнилося 14 років, вона шукає кохання, розуміння підтримки і знаходить його в колонії хіппі, в наркотиках, в пограбуваннях… Дія відбувається в 70-роки минулого століття.

Книга памяті МВС.-Харків; Фоліо, 2017 Це книга-спогад про учасників антитерористичної операції на Сході України, а саме правоохоронців тп патрульної служби міліції особливого призначення. Статті розташовані в алфавітному порядку прізвищ.

Відкрий для себе Європу!: Буклет, 2012  У цій книзі ви знайдете для себе інформацію про мови в Європі, клімат і природу, сільське господарство, історію Європейського Союзу та багато іншої цікавої і корисної інформації.

Серія книг «Великие музеи мира »  включає 31 ілюстроване видання про музеї світу та експонати, які в них зберігаються

Запрошуємо! Чекаємо!

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com