Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

sam_7805.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
69
251
898
4593
407734
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та немає учасників

Share

Віднайди хвилинку-почитай новинку!

Шановні користувачі!

До Вашої уваги - новинки краєзнавчої літератури, з яких Ви дізнаєтесь багато цікавих фактів та історій!

 

Анастасьєв, А.  Анастасьєв, А. ...Як на довгій ниві : повість, новели, вірші / А. Анастасьєв. - Миколаїв : Іліон, 2017. - 84 с.

Ця книга - відтворення життя людини, яка пережила і важке ди¬тинство, і життєві незгоди. Рядки книги переповнюють почуття надії і відчаю, радості і болю, а також великої любові до людей. Автор присвятив життя улюбленій справі і зараз, зазнавши ней¬мовірних страждань, не втратив натхнення і сили творити, даруючи нам вірші і прозу, що вражають своєю правдою і щирістю.

 

 

 

 

Ге, Г. М.  Ге, Г. М. Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890) / Г. М. Ге ; пер., авт. доп. В. В. Чернявський. - Миколаїв : Іліон, 2018. - 152 с. : іл.

Книга є адаптованим україномовним виданням праці відомого миколаїв¬ського громадського і політичного діяча Г. М. Ге (1830-1911), що публікува¬лась уперше в 1890 р. у зв'язку зі святкуванням столітнього ювілею міста. У праці висвітлюється історія Миколаєва від заснування верфі на р. Інгул (1788) до 1890 р. Головний авторський акцент зроблено на процесі становлення міської громади, інститутів самоврядування, благоустрою, морської міжна¬родної торгівлі та інших сферах економічного життя. Не менша увага при¬діляється постатям командирів Чорноморського флоту, що в різні роки мали вирішальний вплив на розвиток міського товариства, - І. І. де Траверсе, О. С. Грейгу, Б. О. фон Глазенапу та іншим. Книга буде актуальна та цікава краєзнавцям, викладачам, ученим-історикам, аспірантам, студентам та всім, хто цікавиться історією

Димитров, М. Ф.  Димитров, М. Ф. Поліконфесійна Миколаївщина: стан та розвиток релігійних організацій у 1991-2016 рр. : довідник / М. Ф. Димитров, А. В. Шостак. - Миколаїв : Іліон, 2017. - 216 с.

В історико-релігіознавчому довіднику вміщено статті-довідки, які знайомлять читачів з основними етапами становлення та розвитку, особливостями діяльності та функціонування релігійних організацій Миколаївської області протягом періоду незалежності. Окрім інформаційних та фактологічних матеріалів представлено понад сотню фотографій і таблиць, які відображають культо¬ві будівлі, духовну практику, характерні риси внутрішньо-конфесійного життя та адреси релігійних організацій. Довідник буде корисним для дослідників, викладачів і студентів ВНЗ, учителів та учнів середніх шкіл, співробітників державних установ і всіх, хто цікавиться релігійним минулим та сьогоденням нашої області.

Дороги   війни   Дороги війни / упор. С. С. Макарчук [ та ін. ] ; ред. : О. Ю. Савченко, В. В. Москаленко. - Миколаїв : Іліон, 2017. - 512 с. : іл., фот.

Книга «Дороги війни» є логічним продовженням попереднього видання «Миттєвості війни» та містить біографічні нариси про військовослужбовців, які загинули під час протистояння російській агресії в Криму та на сході краї¬ни, спогади наших земляків - учасників антитерористичної операції, нариси про бойовий шлях військових підрозділів, що дислокуються на Миколаївщині, матеріали про участь в АТО медиків, діяльність військових капеланів, волон¬терський рух. Окремими блоками до книги включено фотоматеріали, надані бійцями ЗСУ та волонтерами. До видання також увійшли дані про наших земляків - учасників АТО, відзначених посмертно державними нагородами. Книга розрахована на військовослужбовців Збройних Сил України, нау¬ковців, викладачів, учителів, студентів, учнів загальноосвітніх шкіл та всіх, хто цікавиться історією нашої країни.

Ковальова,  О. Ф.

Ковальова, О. Ф. Миколаївщина козацька / О. Ф. Ковальова, О. М. Шарафанов, О. А. Добровольський. - Миколаїв : Іліон, 2017. - 448 с. : іл. - (Південна бібліотека).

Це унікальне видання, у якому вперше осмислюється козацтво на Миколаївщині як соціальна верства, що протягом століть була носієм, хранителем і виразником українства. Через осмислення великої кількості документальних джерел, свідчень жителів та історичних пам'яток автори відтворили періоди історії Миколаївщини, досліджуючи наявність козацьких поселень на її території. Часові межі розповіді - від зародків козацтва до ліквідації Січі наприкін¬ці XVIII століття. Книга буде корисною історикам, краєзнавцям та всім, хто цікавиться історією рідного краю.


 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com