Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3893.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
69
251
898
4593
407734
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Share

На хвилинку зупинись - на новинки подивись

 

Наші шановні юні читачі! Завдячуючи нашим меценатам Роману та Олександру Баськовим, народному депутату України  Ігорю Бриченку фонди дитячої бібліотеки поповнились новими виданнями, які безперечно зацікавлять самих вимогливих користувачів. 

Джеймісон Сесілія. Леді Джейн.-Харків: Ранок.-224с., іл.. Ця пронизлива і драматична повість про долю дівчики-сироти сповнена  неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин. Самотнє дитя протистоїть холодному і жорсткому світові і виходить переможцем у цій боротьбі завдяки душевній красі, твердості характеру, вмінню бути вдячною і милосердною.

Йохансен Ханна. Я тут просто кішка.- Харків:Viva, 2013.-103с.,іл. Ця книжка дотепна спроба показати, яким бачить світ звичайна домашня кішка. Це своєрідний котячий щоденник безумовно сподобається всім прихильникам котів і не тільки!

Ульф Старк Тоді я був просто Ульф: оповідання.-Львів: Вид-во Старого Лева, 2017.-128с. Автор весело та невимушено розповідає про свої дитячі роки. Тут і перші поцілунки, і перші серйозні книжки, творчі експерименти, втеча із дому,  змагання, вигадки, дивацтва, і врешті – велика мрія стати письменником.

Купріян О. Солоні поцілунки: повість.- К.: ВЦ «Академія», 2017.-128с.  Ця повість про відкриття себе і переживання чотирнадцятирічної дівчинки. Про болісні зміни в її стосунках із ровесниками та дорослими, про перші досвіди самостійності, цілком недитячі розчарування і сльози. «Чемним» дівчатам і хлопцям, а тим паче  їхнім батька читати не рекомендується !

Матюшкина Катя. Кот да Винчи. Нашествие лунатиков.-М.: Изд-во АСТ, 2018.- 204с., ил. (Прикольный детектив)  Кто не знаком с суперкотом да Винчи?  Есть разве такие звери? Если и есть, то, вероятно, такие дикие, что они не могут даже с точностью сказать какое сейчас время года! Его новые приключения не дадут вам оторваться от книги и сесть за компьютер! Ведь это не просто суперкот, а еще и гений. И это знают все!

Толкін Дж. Р.Р. Сильмариліон.- Львів: Вид-во «Астролябія», 2015. - 576 с.Хто полюбляє творчість Дж. Толкіна із задоволенням прочитають цілісну міфологічну історію майстерно вифантазуваного, але такого реального  світу Середземноморія та короткий огляд величних подій Третьої  Епохи, насамперед – перебіг Війни за Перстень.

Андрусяк І. 28 днів із життя Бурундука : повісті та оповідання. – К.: Фонтан казок, 2017. – 216 с.,іл.. (Серія «Книжки про мене»).  В цій книжці ти прочитаєш про нові  пригоди Івася  Бондарука на прізвисько Бурундук. Він розгадуватиме таємницю моторошних кроків, які звучатимуть уночі в його кімнаті, займатиметься ризикованими хімічними експериментами і, нарешті, спробує пізнати спокуси «дорослого» життя…

Лущевська О. З води у воду : повість. -  Львів: Вид-во Старого Лева, 2017.-128с. Це захоплююча повість про дівчинку,  яка обожнювала плавати і мала свою мету. Але чи варто використовувати сумнівні заходи для її реалізації?

Шанувальники творчості Марини та Сергія Дяченків отримають багато задоволення від їх нових романів: трилогії  «Ключ від Королівства», «Королівська обіцянка» та  «Зло не має влади» про незвичайні пригоди семикласниці  Ліни Ланіної. Роман «Темний світ. Рівновага» про Дашу Лебедєву , яка померла… і після цього все почалося. «Віта Ностра» - роман-ідея, роман-застереження, роман – перетворення про те, як стати дорослим, пізнати себе, свій біль і страх та пересилити  його. 

Книга Насті Мельниченко #ЯНеБоюсьСказати – найвідвертіша книга для підлітків . В ній розповідається як поводити себе щоб не допустити сексуального насильства, а також як поводитись і до кого звертатися, коли насильство вже сталося.

Видання «Українське народне вбрання» та «Українська народна іграшка» - багато ілюстровані видання з текстом на українській та англійській мовах для тих, хто цікавиться історією та етнографією українського народу.

 Наша люба малеча із задоволенням почитає нову книжку Івана Андрусяка Лякація:вірші для дітей та перегляне чудові ілюстрації Лілії Курцеби. Збірка «Лякація» удостоєна у 2016 році премії Корнійчука, а низка віршів із неї  включена до нової шкільної програми для вивчення у третьому класі.

Чайка М.В. Казки старого замку. - Х.: Ранок, 2018.-80 с.,іл. Рудий кіт Хомут завжди у центрі подій. То він шукає злодія, то вирушає з подружками на бал до замку. Хомута та читачів чекає безліч цікавих пригод.

До уваги дітей молодшого шкільного віку – дві перлини шведської літератури для дітей найвідомішого сучасного письменника Ульфа Старка «Чи вмієш ти свистіти, Юганно?» та «Моя сестра - ангел». Зворушливі історії, написані з теплим гумором, невимушено і тонко навчають доброті, чуйності і милосердю. За книгою«Чи вмієш ти свистіти, Юганно» в Швеції знято фільм і стало доброю традицією дивитися його щороку на Різдво, хоча не одна шведська дитина втирає після нього сльози.

 Маленьких акселератів зацікавить  «Англійський словник у малюнках» за авторством  Анни Ріббінг та Міа Нільссон, а тим , хто більше любить малюнки ніж букви стане до вподоби серія «Всесвітньовідомий комікс»Джеронімо Стілтон , а саме: «Хто викрав «Монну Лізу?», «Таємниця сфінкса»,  «Динозаври наступають», «Слідами Марко Поло», «Відкриття Америки», «Шахраї в Колізеї».

Тож література у нас на всі смаки. Мерщій до бібліотеки!

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com