Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5020.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
75
251
904
4599
407740
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та немає учасників

Share

Бульвар бібліотечний

   Бібліотекарями центральної районної бібліотеки  постійно проводиться робота щодо стимулювання зростання читацької активності та популяризації читання серед населення, розвитку позитивного ставлення до читання та книги, зацікавленості у користуванні друкованою книгою як джерелом інформації, заохочення до систематичного читання.

    У наш час багато людей заблукали в павутинні Інтернету. Справді, там можна швидко знайти потрібну інформацію на сайті. Та все ж таки, як показує практика, більшість людей стають заручниками мережі і вже ніщо, крім розваг, їх не цікавить. Та якби там не було, а спілкування з книгою ніщо не замінить, бо тільки вона дає можливість мислити та духовно відпочивати. Книга – живий організм, з яким приємно поспілкуватися і отримати неабияку користь. Для студентів аграрного коледжу працівники відділу обслуговування Кушнір О.В. та Васильєва Т.В. провели екскурсію до бібліотеки.

   Активні читачі бібліотеки на протязі чималого відрізку свого життя в дружніх відносинах з книгою. Кому до смаку історична література, кому любовний роман, детектив або класика.

28 вересня 2017року працівниками районної центральної бібліотеки проведено захід під назвою «Бібліотечний бульвар». Саме цього дня бібліотека пропонувала книги не в бібліотечних стінах, а біля приміщення бібліотеки.

      Захід «Бібліотечний бульвар» спрямований на залучення нових читачів, як дорослого так і шкільного віку. І тому хочеться вірити, що дорослі і діти зроблять для себе відповідні висновки, а бібліотека поповниться новими активними читачами.

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com