Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5171.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
87
224
87
5349
408490
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та немає учасників

Share

Журнальні перлини : топ 5 найпопулярніших дитячих журналів

Усі люди (і дорослі, і малі) цікавляться тим, що нового відбувається у світі. Комусь цікаво все про кіно чи мистецтво, хтось хоче знати про нові відкриття у світі природи чи в науці і техніці, а когось цікавлять новинки літератури. Про все це ми можемо дізнаватися із періодичних видань – журналів та газет. Існують такі видання і для дітей. Щороку в Україні виходить у світ близько 150 назв дитячих газет і журналів. Чи потрібне дітям таке розмаїття? А якщо потрібне, то для чого?

Попри всі економічні, духовні, видавничі негаразди, в Україні наразі видається більше 70 видів дитячих журналів та газет всеукраїнського рівня. Зараз вони здатні задовольняти вимоги найпримхливішого читача.

Тож давайте знайомитись.

Журнал «Вінні та його друзі» Це – улюблений журнал малечі! Тут на малюка чекають захоплюючі пригоди в казковому лісі, де живе веселе ведмежа Вінні-Пух та його друзі: П’ятачок, Кролик, Ослик Іа-Іа, Тигр. В кожному номері – чудові ілюстрації, цікаві оповідання про природу, дитячі ігри та саморобки з природних матеріалів, розмальовки. Це веселий і пізнавальний журнал.

 Журнал «В гостях у казки»Яскравий кольоровий пізнавальний журнал для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. На його сторінках є все, що потрібно для гармонійного розвитку дитини: цікава повчальна казка з красивими ілюстраціями, розвиваючі вправи та завдання, настільна гра, кулінарний рецепт для приготування разом з мамою і уроки домашньої майстерні.У кожному номері журналу – додаток з 20 розвиваючих наклейок.

 

 

Журнали «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» Вже те, що на сторінках журналу друкуються такі відомі письменники та поети України, як Роман Скиба, Марина Павленко, Богдан Стельмах, Іван Андрусяк, Галина Левицька.Варто зазначити, що матеріали журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» обробляються дитячими психологами і методистами, і вони відповідають державній програмі з дошкільної підготовки Міністерства освіти і науки України. Ці видання не містять реклами.«Ангелятко» призначений для читання з дітьми віком 2 – 9 років. На сторінках ви знайдете добрі веселі та цікаві казки, віршики, загадки, пісеньки. А також в кожному номері є іграшка-саморобка, що розвиває дитячу творчість«Ангеляткова наука» призначений для більш старших діток, віком 4 – 7 років. У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики, просторової уяви.

За словами читачів, журнали «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» більше інформативні, ніж ігрові. Тут дуже вдало написані розповіді про свята, оповіді з Біблії. Журнали перш за все розвивають духовну сторону дитини, моральність, доброту.

Журнал «Ангелятко» виходить з 2006 року і визнаний найкращим дитячим виданням України (з понад 150) у 2008 та 2010 роках (конкурс Держкомтелерадіо на краще періодичне дитяче видання), єдине видання в Україні, яке двічі отримувало такий титул.Журнал «Професор Крейд»

Щомісячний пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-10 років. Герої журналу Мензурка, кіт Смик та Миша Шило разом з професором Крейдом знайомлять юних читачів із тваринним та рослинним світом, географією, історією, фізичними явищами, космосом, українознавством та культурою інших народів. Кожен номер журналу складається з ігор, конкурсів, містить казки, жарти, загадки, тести. Видання виходить щомісяця, українською мовою зі спеціалізованими сторінками для вивчення англійської. Разом із кожним номером журналу читачі отримують спеціальний код доступу до нового музично-розважального додатка, який розміщується у розділі “Скарбничка розваг”.Щомісяця вона поповнюється унікальними піснями та караоке, комп'ютерними іграми, цікавими аудіоказками та заставками на робочий стіл, яскравими картинками-розмальовками, пазлами, відеошколою зі створення оригінальних саморобок тощо.

Бажаємо вам, наші юні читачі, приємних вражень і цікавих відкриттів!

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com