Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn1532.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
93
224
93
5355
408496
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 38 гостей та немає учасників

Share

Джордж Мартін і не тільки

Шановні користувачі! Нарешті шанувальники творчості Джорджа Мартіна зможуть взяти на абонементі районної бібліотеки перші чотири книги епічної саги «Пісня льоду й полум'я» : «Гра престолів», «Битва королів», «Буря мечів» та «Бенкет круків»

Це серія епічних фентезі-романів відомого американського письменника і сценариста Джорджа Реймонда Річарда Мартіна. Мартін почав писати цю серію в 1991 році. Спочатку вона задумувалася як трилогія. Потім автор зрозумів, що жодна з задуманих ним книг не влазить в один том і тому вирішив розділити кожну з них на дві. Зараз серія має п'ять опублікованих томів, і ще два знаходяться в проекті. У серії також доступні три повісті-приквели, серія повістей, що містять додаткові сцени до основних творів, ще кілька знаходяться в планах. Серія перекладена 18 мовами та налічує 2,2 мільйона проданих копій тільки в США. 

 

Крім того, фонд  районної бібліотеки поповнився ще декількома новинками. Це книга «Історії про троянди, дощ і сіль», автор - Дзвінка Матіяш .Книга прози Дзвінки Матіяш — це своєрідний триптих, кожна частина якого складається з 15 коротких оповідей, які авторка назвала історіями про троянди, про дощ і про сіль. Але жодного стосунку до флористики, метеорології чи мінералогії вони не мають. В цих оповіданнях ідеться про людські взаємини, про любов і мудрість, про те, що єднає людей та допомагає нам краще зрозуміти одні одних.

 До Вашої уваги також роман Мирослава Дочинець  «Карби і скарби» (Посвіт карпатського світу) Мирослав  Дочинець є автором близько двадцяти книг, що стали українськими народними бестселерами. Книга «Карби і скарби» — це неспішна дружня оповідь про відчуте й спостережене, пережите й побачене. Один із героїв розповідає про дитинство: "Вітця в мене не було. Моїм сонцем і моїм місяцем була мамка. Руки її пахли молоком, а коси – попелом з печі. Вони й барву таку мали. Ми були такі бідні, що, бувало, мамка зашивала міх своїм волоссям, бо в хижі не знайшлося ниток». «Книга ця – замість тіла мого. Слово це – Замість душі моєї» - каже про неї автор.    

 Можливо, Ви ніколи не чули про американського фантаста Філіпа Діка, але Ви точно дивилися хоча б одну екранізацію його романів. "Той, хто біжить по лезу" (1982), "Згадати все" (1990 та рімейк 2012), "Особлива думка" (2002), "Затьмарення" (2006), "Змінюючи реальність" (2011) – це фільми, засновані на творах Діка.    На початку 2016 року українська платформа краудпаблішингу  Komubook видала роман "Затьмарення"- поки що єдиний переклад даного автора українською.     Якщо говорити про сам роман, то у ньому Дік жодним чином не намагався моралізувати. "Затьмарення" розповідає про Фреда, агента під прикриттям, що видавав себе за наркомана Боба Арктора. Працюючи на відділ боротьби з наркотиками, Фред задля секретності приховує ким саме він є. Каталізатором сюжету стає те, що Фреду наказують слідкувати за Бобом Арктором, себто, за самим собою.

Роман Джека Керуака(1922—1969) «На дорозі»— це культовий твір культового американського письменника, яскравого представника покоління бітників. Покоління, яке не переймалося пошуком особистих та соціальних цінностей та не обтяжувало себе запитанням «навіщо». Як жити — важило для них значно більше. Автобіографічний роман, який побачив світ у 1957 році, став найзнаменитішою мандрівкою в американській літературі. Письменник та його екстравагантний персонаж мандрує дорогами Америки в прагненні пригод, дружби, безкінечних розмов та шаленого божевілля від життя. 

 

ЗАВІТАЙТЕ ДО БІБЛІОТЕКИ !

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com