Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

12345678912.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
127
137
878
1581
338116
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та немає учасників

Share

Екологія – проблема сьогодення : огляд новинок

Одна із найважливіших проблем сьогодення – екологія. Особливо гострою стала необхідність підвищення у людей екологічної культури, екологічного мислення, виховання любові до природи. Функцією природоохоронної діяльності бібліотеки є екологічне виховання. Бібліотека виконує її, популяризуючи літературу відповідної тематики.

 Хто причетний до виникнення екологічних проблем? Хто і коли має їх вирішувати? І, нарешті, як це робити? І чи можна це робити так, щоб всі отримали задоволення і позитивні емоції від того, що зробили світ трохи кращим?

 

Відповісти на ці питання допоможуть  книги. Тому ми раді запропонувати  Вам, шановні користувачі, декілька нових видань, які  стосуються саме виховання екологічної культури підростаючого покоління.

 

 

 

74.200.5я73  Пустовіт Н., Колонькова О. та ін. Формування екологічно доцільної поведінки школярів :  Наук.-метод. посібник [Текст] /  Пустовіт Н., Колонькова О. та ін. -  Кіровоград :  Імекс-ЛТД,  2014. -  140 с.

Попередні дослідження авторського колективу свідчать, що чимало школярів у виборі дій і вчинків стосовно природи керуються переважно емоційними імпульсами, прагматичними інтересами, мотивами самоствердження чи наслідування, а не гуманістичними, естетичними, пізнавальними чи природоохоронними цілями. Має місце невідповідність між екологічними знаннями учнів та поведінкою у природі, що свідчить про відсутність переконань, недостатність відповідних вольових зусиль.Таким чином, проблема формування екологічно доцільної поведінки школярів актуальна з огляду на недостатність її наукового обґрунтування і практичного методичного забезпечення.

 

74.200.я2 Пустовіт Н., Колонькова О. та ін.  Школа екологічного вчинку : навчальний посібник [Текст] /  Пустовіт Н., Колонькова О. та ін. -  Кіровоград :  Імекс-ЛТД,  2014. -  116 с.

74.200.я73  Пустовіт Н., Колонькова О. та ін. Школа екологічного вчинку : Методичні рекомендації [Текст] /   Пустовіт Н., Колонькова О. та ін. -  Кіровоград :  Імекс-ЛТД,  2014. -  36 с.

Екологічна криза, що характеризує сучасний стан взаємодії природи і суспільства, пов’язана з неконтрольованими наслідками грандіозної людської природоперетворюючої діяльності. Стратегія вирішення глобальних екологічних проблем все більше зміщується з технологічної галузі до сфери свідомості, зміни способу мислення, вироблення нових життєвих цінностей. Способи подальшого виживання людства слід шукати серед людських якостей, поведінки. Колектив авторів пропонує комплекс інтерактивних особистісно орієнтованих технологій, що впливають на переорієнтацію свідомості, ставлення людини до природи на основі набуття і осмислення власного екологічного досвіду, самопрезентації свого ставлення до довкілля, осмислення взаємодії з природою, рефлексування з приводу екологічних наслідків дій і поведінки у життєвих ситуаціях.

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com