Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3059.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
80
251
909
4604
407745
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 39 гостей та немає учасників

Share

Знайомтесь : нові надходження

В рамках проведення в центральній районній бібліотеці Дня інформації «Знайомтесь : нові надходження», звертаємо увагу наших користувачів на нову літературу, яка надійшла до фондів районної бібліотеки. Книг не так багато, але деякі видання, можливо  зможуть Вас зацікавити. Зокрема, хочеться звернути увагу на художні твори. Це роман О. Шугая «Притча про хату або сорок святих». Таку загальну назву має роман-п’ятикнижжя, в якому на соціально-психологічному рівні простежуються витоки добра і зла, вірності і зради, культури і антикультури, безкомпромісності  й  колабораціонізму. В художню картину епічної розповіді органічно вплітаються реальні події, документи, історичні факти. Роман адресовано широкому колу читачів, зокрема молоді.

Збірка поезій С. Твердого «Молитва грешника»видана у Миколаєві у 2014 році. Автор поезій сьогодні проживає в Баштанці. Маючи за плечима великий життєвий досвід, автор передає свою жагу до життя, загострене почуття справедливості, філософські роздуми про сутність людського буття. Можливо, читачі, знайдуть в цих поетичних рядках щось важливе і для себе.

Безумовно цікавим  являється видання М. Роздобудько Що розповідають та приховують археологічні пам’ятки. - К.: Академперіодика, 2015. У книзі розповідається про різночасові археологічні пам’ятки Середнього Подніпров’я, які містять не розшифровану і дотепер інформацію з далекого минулого. Відповіді на питання можуть суттєво змінити деякі усталені погляди на нашу прадавню історію. Справжня історія завжди набагато цікавіша псевдоісторичних вигадок, котрих сьогодні не бракує. Видання добре проілюстроване.

Розвиток освітньої системи України в умовах інформаційного суспільства вимагає постійного оновлення науково-методичних засад шкільних предметів.

Бібліотека отримала чимало галузевої літератури, зокрема з питань педагогіки, якої бракувало в наших фондах. Ці видання можуть зацікавити викладачів педагогічного та аграрного коледжів, студентів, вчителів шкіл, працівників районного відділу освіти.

 

Формування екологічної культури дітей та юнацтва являється досить актуальним, адже екологічна освіта складає підґрунтя освіти в інтересах збалансованого розвитку і передбачає  формування  екологічно доцільної поведінки особистості. У методичних виданнях, які ми отримали, обґрунтовується сутність культури екологічної поведінки школярів, представлено технології її формування та виховання у дітей системи екологічних цінностей. Це  наступні видання:

Санковська І.М. Екологічний календар : метод посібник для вчителів та класних керівників - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014.-28с.

Формування екологічно доцільної поведінки школярів: наук.-метод. посібник. - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014.-140с.

Формування культури екологічної поведінки учнів основної школи : метод. посібник - - Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014.-156с.

Школа екологічного вчинку : методичні рекомендації. -  Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014.-36с.

Вчителів фізичної культури,  викладачів фізичного виховання, тренерів спортивних секцій, батьків та читачів, які переймаються питаннями фізичного виховання, фізичної культури, спортивних ігор зацікавлять,  можливо , наступні видання :

Зубалій М. Д. Фізичне виховання старшокласників у позакласній роботі загальноосвітніх навчальних закладів : навч.-метод. посбник. -  Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014.-172с.

Фізичне виховання учнів початкових класів у позакласній роботі загальноосвітніх навчальних закладів: навч.-метод. посбник. -  Кіровоград: Імекс-ЛТД, 2014.-172с.

Для вчителів іноземних мов, студентів ВНЗ, учнів старших класів цікавим буде видання

Полонська Т. К. Профільне навчання іноземної мови учнів старшої школи : метод. реком.-К.: Педагогічна думка, 2014. – 80с.

Особлива увага звертається на  базові компоненти профільного навчання іноземної мови : елективні курси, професійну організацію, мовне портфоліо.

Серед нагальних питань, що потребують розв’язання – оновлення змісту і структури географії в основній школі. З огляду на це лабораторія географічної і економічної освіти Інституту педагогіки пропонує для широкого обговорення  Концепцію географічної освіти в основній школі – К.: Педагогічна думка, 2014, з метою залучення педагогічної громадськості до процесів перспективного формування основних освітніх документів у галузі шкільної географії.

Посібник Формування превентивного виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу.- Кіровоград: Імекс ЛТД, 2014 представляє теретико-методологічні засади створення превентивного виховного середовища загальноосвітнього навчального закладу.

Навчально-методичний посібник «Технічна творчість учнів основної школи у процесі проектної і технологічної діяльності» виданий у Києві у 2014 році, може бути використаний вчителями трудового навчання, керівниками гуртків технічної творчості, викладачами і студентами відповідних факультетів, а також учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить значну кількість малюнків, які ілюструють методику формування і розвитку творчих технічних здібностей учнів.

У методичному посібнику  Савченко О. «Уміння вчитися – ключова компетентність молодшого школяра».- К.: Педагогічна думка, 2014розкрито сутність і структуру уміння вчитися як ключової компетентності молодшого школяра. Викладено методику формування навчально-організаційних, навчально-мовленнєвих умінь молодших школярів. Для вчителів і методистів початкової освіти, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів.

Методичні рекомендації «Сучасні діти – відображення цінностей дорослого світу».-Кіровоград : Імекс ЛТД, 2014розкривають зміст дослідницької роботи лабораторії психології дошкільника.  У матеріалах представлено портрет цінностей сучасної дитини, психологічні та педагогічні питання, щодо завдань і умов становлення ціннісних орієнтацій у дошкільному віці. Матеріали спрямовані на обговорення проблемного кола питань становлення базових цінностей дошкільників та їх психолого-педагогічного супроводу  батьками і фахівцями дошкільної освіти.

Навчальний посібник «Дитина у сучасному соціопросторі».- Кіровоград : Імекс ЛТД, 2014присвячений характеристиці ціннісних орієнтацій дітей дошкільного віку.  Матеріали посібника адресовано студентам вишів,  педагогам, психологам, керівникам галузі «дошкільна освіта».

Цикл методичних матеріалів та рекомендацій, виданих у Кіровограді ТОВ Імекс-ЛТД, безумовно стануть у пригод практичним педагогам, студентам педагогічних вузів, батькам.  В них висвітлюються зміст, форми, методи і і педагогічні умови виховання основ  культури гідності дітей різних вікових категорій. Це, зокрема, такі видання як :

Маруніна Г.Г  Виховання основ культури гідності дошкільників : Методичні рекомендації

Киричок В. А., Роговець О.В.  Виховання основ культури гідності молодших школярів у позаурочній діяльності : Методичні рекомендації

Журба К.О.  Виховання основ культури гідності  молодших підлітків у взаємодії сім’ї і школи: Методичні рекомендації

Шкільна І. М.   Виховання основ культури гідності старших підлітків у позаурочній діяльності : Методичні рекомендації

Чорна К. І.  Виховання основ культури гідності старшокласників у позаурочній діяльності : Методичні рекомендації

Маруніна Г.Г  Виховання основ культури гідності дошкільників : Методичні рекомендації

Виховання основ культури гідності дітей та учнівської молоді у позаурочній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів : Методичні рекомендації

Тож, щиро запрошуємо Вас до бібліотеки!


 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com