Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4776.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
224
174
5436
408577
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та немає учасників

Share

У їхніх серцях жила Україна

  

21листопада - День Гідності та Свободи. Про цей, водночас трагічний і щасливий день, розповіли бібліотекарі районної бібліотеки для дітей учням Новобузької гімназії на загальній лінійці.

Трагічний день, адже  в боротьбі за волю і кращу долю України втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів, в трагічні дні нашої держави загинули земляки: Решетняк Віталій Іванович, Герович Валерій Володимирович, Мельников Володимир Володимирович, Калакун Віталій Анатолійович.

Щасливим його називаємо, бо шукаючи Європу, ми знайшли Україну.

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, шо спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.

            Лінійка розпочалася з Гімна України, прозвучали «Пливе кача», «Це моя Україна», переглянули відеосюжет К.Бучак «Герої не вмирають», підготовили книжкову виставку «У їхніх серцях жила Україна», де представили низку тематичних книг, фото загиблих Новобужан.

Лінійка закінчилася словами, що коли кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, весь народ понесе його у своїй дорозі. Патріотизм кожного із нас, любов до ближнього і до країни поведуть нашу державу вперед, разом з Русланою молилися за неньку - Україну, мир та спокій.

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com