Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5024.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
66
251
895
4590
407731
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та немає учасників

Share

У книг не буває канікул

Літо – найочікуваніша пора року для сучасних дітлахів, адже саме влітку закінчуються шкільні заняття й починаються канікули. Саме час відвідати мальовничі куточки нашої рідної Батьківщини, заклади міста, організації, підприємства для розширення своїх знань.

Саме в цю пора починаються Літні читання в районній бібліотеці для дітей, де гостинно відкриті двері для всіх бажаючих. Девіз цього літа -«Читаємо разом з нами», який поділено на склади, а кожний склад містить певне цікаве завдання. Гостям запропоновано скласти девіз. Завдання різноманітні: «Чарівні окуляри здійснення мрій», гра в «крокодила», «Передай добро по колу», інтелектуально-розважальна «Склади слово з літер», розгадували каверзні загадки, загадки на кмітливість, разом дружньо вивчали та промовляли скоромовки, вгадували речі з чарівної торбинки. Гостями заходів стали учнів різних пришкільних таборів міста зі школи №1, №3, №7, №10, Новобузької гімназії та учнів Вільнозапорізької  ЗОШ.

В книг канікул не буває, тому двері районної бібліотеки для дітей завжди гостинно відкриті для бажаючих! Завжди раді маленьким книгоманам! До зустрічей!

  

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com