Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3830.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
164
224
164
5426
408567
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та немає учасників

Share

Батьківський заповіт я в серці свято берегтиму…

Батьки, родина, батьківщина – це найсвятіші для кожної людини поняття. Учні 1-А класу разом із батьками завітали до бібліотеки на  родинний фестиваль «Батьківський заповіт я в серці свято берегтиму…». На них чекала фотовиставка «Родинний вернісаж : чарівні моменти в житті сім*ї» та багато цікавих конкурсів і завдань. Діти із задоволенням переглянули інсценізацію української народної казки «Як внук діда виручив» за участю працівників бібліотеки та, сподіваємось, зробили правильні висновки.

Учні заздалегідь приготували сюрпризи і намалювали портрети улюблених мамусь і татусів, які не всі себе впізнали під час конкурсу «Родинний портрет». Потім діти разом з батьками відповідали на питання казкової вікторини, переспівували дитячі пісні, були окремі конкурси для мам і тат, веселі ігри, на завершення заспівали пісню Марічки Яремчук «Родина». Насамкінець діти вручили  «вогники подяки» своїм батькам.

 Родина, рід, рідний…В цих словах прадавнє коріння сімейної спільності, глибоке і чисте джерело народного буття, народної моралі, нашої духовності.

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com