Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4914.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
164
224
164
5426
408567
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та немає учасників

Share

З книжкою жити – з добром дружити

Під таким гаслом пройшов Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в районній бібліотеці для дітей. Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача.  Упродовж 19-23 березня  у бібліотеці проходили турніри кмітливих, конкурси, ігри, вікторини, години доброти, огляди літератури. Бібліотекарі добре підготувались до цієї важливої події, щоб учні, завітавши в королівство книг, не мали часу сумувати, а розвивали уміння самостійно працювати з книгою, робити висновки з прочитаного

Першийдень тижня був присвячений книзі, оформлена книжково-іграшкова  виставка:«Добрий день, книжковий Тиждень!». До бібліотеки завітали учні 3-Б класу Новобузької ЗОШ №1 на літературну риболовлю«В бездонному океані- книзі будемо черпати знання». Іх зустріла Королева Книга (бібліотекар молодшого відділу  Т.Яремчук) за запросила до участі у літературних конкурсах, іграх, вікторинах.Молодші школярики залюбки знаходили відповіді на запитання, підтверджуючи свої глибокі і різнобічні знання, тим більш що проходило все у цікавій ігровій формі.

 

 

 

 

 Наступного дня учні 8-В класу Новобузької ЗОШ №1 взяли участь в екологічному прогнозі «Ми – друзі природи», з бібліотекарем старшого відділу обслуговування О.Кривошеєю провели екологічний бумеранг, адже природа – це і є екологічний бумеранг, який завжди поверне людині її «дари». Це дуже важливо усвідомлювати підростаючому поколінню.

Бібліотечний портал «Довідково-інформаційний апарат бібліотеки»  підготовлено бібліографом РДБ Л.Астраханцевою та О.Кривошеєю для учнів 6-Б класу Новобузької ЗОШ №1.  Учні дізналися про історію книговидання, як знайти необхідну інформацію не тільки серед друкованих видань, а і в Інтернеті та познайомилися з новими надходженнями книг до бібліотеки.

 

До бібліотеки завітали  також учні 5-Б  класу Новобузької ЗОШ №1 на вікторину  «У світ дитинства – через книгу». Працівники бібліотеки розповіли про силу та значення книги в житті людини, погралися у гру на знання приказок та скоромовок про книгу,  провели брейн-ринг за казками та інтелектуальну гру для розумників.

 

Кожного дня бібліотекарі дивували  своїх гостей, переконуючи в тому, що книга – наш порадник, помічник, друг, диво з див світу.Книга - дивовижний витвір людського розуму, такий же необхідний кожному, як земля, як чисте небо над головою, як хліб. Змінюватимуться покоління, а мудрі книги житимуть і знову вчитимуть людей бути добрими, чуйними, справедливими.

 

Спонсором свята виступила приватний підприємець С. Бурденюк.


Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com