Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3891.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
224
174
5436
408577
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 42 гостей та немає учасників

Share

«Квіти у полі, там, де Крути…»

У січні 2018 року виповнилося 100 років  подіям, які відбулися поблизу селища Крути. Під час нерівного жорстокого бою  юнкера – вчорашні гімназисти,  які не маючи військової підготовки, належного озброєння вимушені були протистояти  професійним військам. Молоді хлопці перед якими лежало неораним полем ціле  життя, без жалю поклали його на вівтар служіння Україні. Цим трагічним подіям була присвячена урочиста лінійка, яку провели працівники районної бібліотеки для дітей для учнів Новобузької гімназії.

Ведучі заходу О. Сухорукова та Л. Торопчина розпочали  лінійку віршем разом з піснею «Сурми Звитяги…» Працівники бібліотеки розповіли про події, що відбувалися під Крутами сторіччя тому, діти переглянули документальний фільм «Бій під Крутами», а насамкінець прослухали бібліографічний огляд творів, присвячених тим подіям і представлених на книжковій виставці, який провела Л. Астраханцева.

В пам'ять загиблих юнаків запалили свічки та вшанували їх хвилиною мовчання

Годину пам’яті, присвячену подіям під Крутами  працівники районної бібліотеки для дітей провели також з учнями Новобузької ЗОШ №1 у  бібліотеці.

Завідуюча міською  бібліотекою-філією №4 Ю. Крикун  провела виховну годину з учнями 6-7 класів зош №7 «Герої Крут – ніхто не забутий».

 

.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com