Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3356.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
176
224
176
5438
408579
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

#ЧитаємоТвориРутківського

Володимир Рутківський – один з найпотужніших українських письменників, а його книжки – велика насолода не лише для юного, а й для цілком дорослого читача, який не втратив здатності дивуватись, переживати, мріяти, любити.Творчість письменника удостоєна багатьох нагород: премія імені Лесі Українки, літературна премія імені М. Трублаїні, премія імені В.Близнеця, Національна премія імені Т. Шевченка, премія освітнього фонду імені Ярослава Мудрого. Але найголовнішою премією автора  можна вважати любов і нескінчений інтерес читачів різного віку до книг і їх героїв, які потрапляють до безлічі захоплюючих пригод, з яких виходять переможцями. З нагоди 80-ї річниці з дня народження письменника та в  рамках обласної літературної акції «День читання «Читаємо твори Рутківського»» районна дитяча бібліотека запросила своїх користувачів, учнів Новобузької ЗОШ №1 на День читання «Яке то неймовірне щастя – бути просто Людиною!». До ювілейної дати працівниками розроблений буклет «Щедрий талант Володимира Рутківського», представлений на виставці - інсталяції.

            Дітей зацікавила розповідь про життєвий та творчий шлях Володимира Рутківського, яку підготувала завідувач РБД О. Сухорукова. З елементами театралізації відбулась інсценізована презентація творів В.Рутківського:  повість – казка «Гості на мітлі»(Ядвіга Олізарівна - Л. Астраханцева - бібліограф по роботі з дітьми), повісті «Ганнуся» та «Ганнуся. У гості до лісовика» (мама-журналіст – Т.Яремчук-бібліотекар), історично-пригодницька трилогія «Джури козака Швайки»(козак Швайка-методист по роботі з дітьми – Л.Торопчина) та трилогія «Сині Води» (помічник князя Боброка – О.Кривошея - бібліотекар).

 

 

 

Під час свята презентували  виставку-інсталяцію  «Читаємо твори В. Г. Рутківського». Крім творів автора виставка прикрашена предметами побуту  та деякими деталями з творів автора – мітлою та СТУПою – транспортом Ядвіги Олізарівни, гілками, де по легенді живуть мавки, капелюшком, парасолькою, за всім спостерігав чаклунський кіт Аристарх.

Діти прийняли активну участь у вікторині за творами Володимира Рутківського та дали повну, змістовну відповідь на запитання: -  Чому вчать твори Володимира Рутківського? Підсумком Дня стали слова: нам є ким, чим пишатися, нам є що читати і на кого рівнятися.

Бібліотекарі та користувачі щиро вітають Володимира Григоровича з ювілеєм, зичать йому доброго здоров’я, довголіття, і чекають  нових захоплюючих творів!

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com