Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn1454.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
72
224
72
5334
408475
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

2 квітня – Міжнародний День дитячої книги

Книга – це важлива частина в житті кожного з нас, адже вона допомагає хоча б ненадовго забути про суєту і поринути у дитячий світ зі своїми героями, їх пригодами та особливостями. Що ж стосується дитячої літератури, то це невід’ємна частина в житті кожного малюка, адже саме вона дозволяє зрозуміти, що таке добре, а що таке погано, хороша дитяча література вже з ранніх років прищеплює почуття відповідальності і справедливості.  Вперше в 1966 році рішенням Міжнародної ради з питань дитячої книги (IBBY-InternationalBoardonBooksforYoungPeople) була розглянута ініціатива введення такого свята як Міжнародний День дитячої книги, і вже в 1967 році весь світ святкує цей день. Сьогодні ми відзначаємо 50-річчя з дня свята Дитячої книги.

2 квітня — День дитячої книги, ця дата була обрана не просто так, адже в цей день народився один з найвидатніших дитячих авторів Ганс Християн Андерсен. Саме в цей день організатори особливо підкреслюють всю важливість читання з малих років, а так само говорять про дитячу літературу як невід’ємну частину у формуванні інтелектуального і духовного розвитку нових поколінь. З цієї нагоди в першій половині дня, 3 квітня на подвір’ї районної бібліотеки для дітей відбулась книжкова акція «Завжди було і буде вічне – дитина з книгою в житті». Основна мета свята полягає в популяризації  дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.


У заході взяли участь вихованці дитячого садочку №7 «Малятко», їх вітали працівники районної бібліотеки для дітей, завідуюча міською бібліотекою №5 та учасники театру  «Бібліочарівники».  В програмі були загадки, веселі конкурси, ігри, пов’язані з дитячими казками, зокрема і Г.Х. Андерсена.  На згадку про чудовий захід діти отримали запрошення до бібліотеки.

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com