Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

12121212.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
72
224
72
5334
408475
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Книжкові іменини – святкуєм нині ми

Якщо найгарячіша пора у хліборобів - це жнива, то в дитячій  бібліотеці - найгарячіша і найцікавіша  пора - це Тиждень дитячої книги. Свято книги відзначається весною, коли пробуджується від довгого сну природа, оживає все навкруг.  За давньою традицією читачі та маленькі жителі району про свято знають, його люблять і завжди чекають з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття - одне з найбільших бібліотечних свят року. В бібліотеці організовуються різноманітні цікаві масові заходи, книжкові виставки-інсталяції, спрямовані на популяризацію кращих творів  дитячої української та світової літератури, зустрічі з письменниками-краянами, відзначаються знаменні та пам’ятні дати в житті України та світової спільноти. Цього року на протязі Тижня дитячого читання відбулися творчі заходи: відкриття Тижня під одноіменною назвою, літературний  тест – драйв «Цікаві речі для допитливої малечі», конкурс «Хто перший відгадає з якої казки»,  етикет- гра «Ввічливість на кожен день», літературна розвага «Загадки - відгадайки». Метою проведення Тижня є популяризація дитячої літератури, виховання особистості юного читача, інтересу і любові до книги, залучення нових користувачів до бібліотеки, допомога становленню дітей як майбутніх читачів.

Тиждень дитячого читання під назвою«Книжкові іменини – святкуєм нині ми» проходив з 20 по 24 березня . Гостями районної бібліотеки для дітей  були вихованці дитячих садочків «Малятко», «Чебурашка», учні місцевих шкіл. Запрошені мали змогу поспілкуватися,  погратися в цікаві ігри, помандрувати сторінками дитячих видань разом з Королевою книг, з великим задоволенням відгадували загадки, знайомилися з багатством та розмаїттям книжкової продукції. Запрошені знайомилися з правилами користування бібліотекою, поводження з книгами, озвучували чудові вірші, співали пісні, весняні таночки, присвячені її величності - Книзі...

Відкриття Тижня дитячої книги з вихованцями дитячого садочка "Сонечко"

 

Літературний тест-драйв "Цікаві речі для допитливої малечі"


Конкурс "Хто перший відгадає з якої це казки..."

Етикет-гра "Ввічливість на кожен день"


Літературні розваги "Загадки-відгадайки"

Звичайно на кожного запрошеного чекав невеличкий, але приємні сюрпризи, за які працівники бібліотеки для дітей вдячніпідприємцю Бурдунюк С.

Свято закінчили словами «Хто багато читає, той багато знає». Бібліотекарі з нетерпінням чекають на нових користувачів. Для бажаючих нова література, періодичні видання, краєзнавча література і багато – багато цікавого, пізнавального. У чарівний світ відкритої книги вхід доступний кожному і завжди. Тож не лінуйтеся читати, розширюйте свій кругозір, вчіться у книг добру та справедливості,- і ви неодмінно станете справжньою Людиною, адже  мудра, добра книга –це запорука успіху!

 

До нових зустрічей наші юні друзі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com