Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

sam_9474.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
168
224
168
5430
408571
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та немає учасників

Share

Новий проект дитячої бібліотеки - «Панночки на всі 100%»!

Краса дівоча – це великий і безцінний скарб, це величезна сила, здатна скорити і поставити на коліна найбільшого силача. Але існує велика небезпека цей скарб загубити, а разом з ним втратити щастя і долю. Щоб зберегти цей скарб, треба зрозуміти, які коштовності його складають. То ж в школі « Панночки на всі 100 %»  будемо вчитися не лише зберігати свою красу а примножувати все те прекрасне , що заклала в нас матінка природа. Школа « Панночки на всі 100%» радо відкрила свої двері для юних маленьких панянок. Перше засідання - знайомство відбулося з учасницями школи та їхніми батьками.  Розробник та координатор проекту Яремчук Тетяна Сергіївна познайомила батьків та майбутніх  учениць з специфікою та  напрямками роботи школи. В ході знайомства були використані психологічні  вправи – знайомства: «Клубок», «Моє побажання», «Очікування»,  для  налагодження контакту  між всіма присутніми та створення позитивної атмосфери.

Кажуть про людей судять по їх поведінці в суспільстві то ж друге засідання школи «Панночка на всі 100%» було присвячене саме правилам гарної поведінки. Юні паночки познайомилися не лише з  правилами поведінки ай освоїли мовний етикет. В цікавій ігровій формі ученицям школи подавалися життєві ситуації по даній тематиці на які вони повинні були  знайти правильну відповідь та відповісти  можна так поводитися чи ні , обґрунтовуючи свою думку. Учениці Вирішували задачі з етикету з одним невідомим, приймали участь у вправах  « Хто вітається першими», «Малювання в парах», « Так можна , так - ні». Майбутні панночки отримали своє перше домашнє завдання, прочитати твори В. Сухомлинького: « Добре слово», «В гостях у дядька Матвія», « Три пиріжки», «Святковий обід», « Навіщо кажуть спасибі», «Соромно», бо кожна справжня панночка, навіть маленька,знає: « Хто багато читає, той багато знає».


Всі ми пам'ятаємо, як наші мами день у день, як молитву, вимовляли за столом ці слова: «Не плямкай!», «Не крутись!», «Не грайся з їжею!», «Не говори з набитим ротом!», «Ретельно пережовуй», тому трете засідання «Школи панночка на всі 100%» було присвячене саме правилам поведінки за столом. Юним панянкам була запропонована презентація: « Правила поведінки за столом, які повинна знати кожна юна леді». Дівчатка не лише поповнювали свій запас знань з культури поведінки за столом ай вчилися правильно сервірувати стіл та користуватися столовими приборами.

 

 

 

Далеко не всі вміють одягатися красиво, бо це справжнє мистецтво. Тому слідуюче засідання в школі « Панночки на всі 100%»  присвячене саме гарному смаку та стилю. Одяг, у якому є відчуття міри у формах, лініях та кольорах,який личить людині, вважається добрим смаком.

Вміло одягаючись, можна не тільки приховувати недоліки постаті, підкреслювати привабливість, а й передавати всій внутрішній світ, свою культуру. Допомагає це зробити стиль одягу.

Переглядаючи презентацію « Як повинна виглядати справжня леді», учениці школи познайомилися з різними стилями в одязі, вчилися їх розрізняти та комбінувати. Для того щоб одяг сидів на фігурі ідеально , треба вміти не лише його підбирати ай правильно носити тобто мати гарну поставу. Саме задля цього юні панночки,  за традицією давніх  часів виконували вправу всіх принцес , носіння книг на голові, при цьому намагалися гарно, невимушено  та граційно рухатися. Вправа виявилася не лише цікавою та веселою а й ефективним стимулом  до набуття чудової осанки. Всі справилися з завданням на 100%. Учениці школи отримали домашнє завдання створити мальовані ескізи різних стилів одягу та обґрунтувати свій вибір. То ж школа «Панночки на всі 100%» продовжує свою бурхливу, захоплюючу подорож  країнами вихованості, елегантності та толерантності.


 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com