Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3110.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
167
224
167
5429
408570
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 42 гостей та немає учасників

Share

Афганістан - болючі спогади минулого.

У пам’яті нашого народу, у наших серцях Афганістан не забудеться ніколи.  Спогади про нього – це урок для нинішнього і прийдешніх поколінь.


15 лютого  учні  6-7 класів Новобузької ЗОШ№1  зібрались в  актовому залі на урок пам’яті «Афганістан - болючі спогади минулого». Для учнів 11 класу бібліотекарем О.А.Кривошеєю районної бібліотеки для дітей проведено прес – діалог «Афганістан – осколки пам’яті», мета якого  -  пригадати День пам’яті воїнів – афганців та 28 - му річницю виведення радянських військ з Афганістану.

На заходах школярі дізнались про військові події у цій країні, про героїзм наших бійців і про опалене війною, перевірене і загартоване серед мальовничих та небезпечних гір чужої країни, військове братство. Слухали вірші і пісні, переглянули  уривки з художніх і документальних фільмів про Афганістан.

 

Методист по роботі з дітьми Л. Торопчина, бібліотекар Т. Яремчук, учні 7-В класу (кл. керівник І.В.Сухоруков) Н.Бенюх,  А.Бігдаш, К. Федько, провели екскурс в  історію країни Афганістан та про історичні події, які спонукали до розв’язання цієї війни.

Закінчилася десятирічна трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що історія,  написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками,  та піснями,  які увірвалися у наше життя фронтовим вітром.

Навічно залишиться ця війна в душах покоління, яке вийшло із неї, обпалене вогнем і пекучим афганським сонцем.


Сьогодення ліквідувало  «білі плями» нашого недалекого минулого, поіменно назвало тих, на чиїй совісті марно пролита кров  тисяч і тисяч людей. Але тінь їхньої провини не повинна падати  на колишніх  радянських солдат, офіцерів і прапорщиків, котрі волею  долі опинились на афганській землі. Вони виконували наказ. То був їх обов’язок.

 В кінці заходу діти хвилиною мовчання віддали данину поваги і пам’яті воїнам, які не повернулися до рідних осель.

Будь же проклята доба,

Коли в ранах конають солдати,

А комусь на погони

Кидають криваві зірки,

А від суму сивіє

Згорьована мати,

Що і досить не вірить

В гірки похоронні рядки…

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com