Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn2739.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
44
235
733
5995
409136
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та немає учасників

Share

Інформаційна сесія "Бібліотека для молоді Новобузького району"

6 листопада 2014року  на базі  Новобузької  центральної  районної   та дитячої  бібліотеки  відбулася інформаційна сесія «Бібліотека для молоді Новобузького району». Сесію було організовано спеціалістами Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва та бібліотекарем юнацького відділу обслуговування Тетяною Васильєвою.  На зустріч був запрошений письменник – фантаст Андрій Альтанов ( Андрій Андрєєв).

Сесія відбувалася одночасно з трьома групами. Студенти аграрного коледжу мали змогу пройти тренінг за темою «Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи» та поспілкуватися із завідуючою відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів  Оленою Плакун.

Учні гімназії (класний керівник  Ірина Осипчук) залюбки слухали письменника – фантаста Андрія Альтанова, який розкрив своє неповторне бачення світу, його твори   захоплюють атмосферою незвіданості, пригодами і небезпеками, до останньої сторінки тримаючи читачів у напрузі.  Діти щиро дякували Андрію за зустріч, а мабуть самим приємним моментом для них було коли автор давав автограф.Третя група – бібліотекарі, мали змогу  пройти тренінг у провідного методиста науково – методичного відділу Ії Отверченко, інтерактивний бібліотечний урок «Інформаційні ресурси сучасної бібліотеки».

Учасники заходів отримали багато корисних порад, які в подальшому  використають на практиці.

Працівники бібліотек – системи щиро вдячні директору обласної юнацької бібліотеки Наталії Ткаченко та методистам науково-методичного відділу  за співпрацю.

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com