Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn1458.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
176
224
176
5438
408579
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читання — свято, яке не має аналогів ніде у світі, але вже давно вкоренилося в Україні, та й в інших країнах. У наш час воно як ніколи набуває особливого змісту: тактовно, ненав’язливо, але цікаво і захоплююче організувати зустріч дитини і книги. Чи пройде між ними іскра любові або зацікавленості — залежить не лише від дорослих (батьків, бібліотекарів, письменників, видавців, педагогів), але й від самих дітей,а ми, бібліотекарі, повинні зробити усе, щоб ці зустрічі відбулися.

В Новобузькій районній бібліотеці для дітей до зустрічей на протязі Тижня дитячого читання, який пройшов під назвою «Хай книга у пошані буде, адже читають усі люди!» оформлена книжкова виставка “Добрий день, книжковий Тиждень”, з якою знайомили всіх гостей бібліотеки, популяризували сучасні видання для дітей.

Стало доброю традицією до відкриття Тижня на свято Дня народження книги запрошувати вихованців дитячого садочка “Малятко”, які в майбутньому стануть гарними читачами, учасниками проведення бібліотечних заходів. Діти з великим задоволенням присвячують вірші книзі, танцюють та співають для неї.

Протягом Тижня життя в стінах бібліотеки бурлить веселим, гомінким, насиченим життям, проводяться найрізноманітніші заходи: ігри, вікторини, змагання, конкурси між усіма бажаючими. Запрошені були учні школи та гімназії: наші старі та нові вже друзі. Під час Тижня проведено літературний бумеранг «Академія книжкових піратів».

 Бібліотекарі з учнями гімназії 1(5)класу на кораблі «Бібліотечна перлина» подорожували піратськими островами, в які перетворилися відділи бібліотеки, збирали частини карти, а з учнями Новобузької ЗОШ №1 2-Б класу дізнавалися про те, як створювалися численні книжні багатства, з учнями 5-В класу відвідали Храм святих апостолів Петра і Павла, де отець Ігор разом з працівниками провели урок духовності «Душа людини невмируща».

Разом слухали історію побудови храмів, історію Святої Пасхи та здійснили екскурсію до дзвіниці, де за допомогою маленьких дитячих рук намагалися створити веселий дзвін на все місто.

Не залишилися поза увагою і наші улюблені маленькі вихованці реабілітаційного центру “Веселка”. Разом читали, подорожували та святкували. Всі учасники одержували невеличкі сюрпризи від книжкового будинку —БІБЛІОТЕКИ.  Разом  нам весело, цікаво, корисно. Разом живемо – разом читаємо!!!

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com