Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3750.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
40
280
1255
5462
386817
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та немає учасників

Share

Брейн-ринг «Я маю право»

Учні 9-В класу Новобузької ЗОШ №1 взяли участь у брейн-ринзі  «Я маю право», який провела бібліотекар старшого відділу обслуговування районної бібліотеки для дітей.

 Захід ставив за мету розширити знання учнів про їхні особисті права та обов’язки,підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки; розвивати в дітей уміння орієнтуватися в життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці; виховувати повагу до вчителів, однолітків та людей, що є старшими за віком,повага до законів України,  дисциплінованість. Сприяти розвитку мислення, уяви, пам’яті і самостійності. 

Кожен, хто прийняв активну участь у вікторинах та конкурсах,  отримав неоціненний досвід застосування отриманих теоретичних знань при вирішенні практичних завдань, а також позитивні емоції та хороший настрій.  

  

Здоровий спосіб життя: їж, тренуйся, живи!

 Здоров’я треба шанувати, не втрачати, а примножувати. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя.  7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я.  У рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я у районній бібліотеці для дітей з учнями сьомих класів Новобузької ЗОШ№1, юними вихованцями козацької школи бойового звичаю «Бузький Спас» проведено День здоров’я  «Здоровий спосіб життя: їж, тренуйся, живи!».  До участі у заході були  залучені спеціалісти різного профілю – лікар – фтізіатор Максименко С.В., Дон Тетяна Богданівна - людина, яка подолала багато невиліковних хвороб за допомогою активного, здорового способу життя (обливання, загартування, фізичних вправ, раціональному харчуванню), Сільвестров Ю.П. майстер масажу і правок (реабілітолог), Завальнюк О.В. учасник районних, обласних, Всеукраїнських спортивних змагань. Після заходу О.Д.Сухорукова та Торопчина Л.В. запросили на змагання по перетягуванню канату (перемогли учасники з 7 – А класу та отримали знаряддя для ігри в теніс), завершили 50 – метровим забігом. Переможці забігу отримали медалі, а учасники  - солодкі призи. Спонсори призів – Завальнюк О.(медалі), Чупіра П.(солодощі). У рамках відзначення Дня здоров’я у бібліотеці діяла книжкова виставка «Здоров'я мати  - вік біди не знати», де окрім книг представлені нагороди (медалі, кубки, пам’ятні знаки) учасників спортивних змагань, проведено огляд літератури, переглянуто фільм «Охоронці здоров’я».  

  

   

 

#ЧитаємоТвориЧеповецького

         Районна бібліотека для дітей взяла активну участь у проведенні обласної літературної акції  - День читання «Читаємо твори Ю. Чеповецького», присвяченій 100-річчю з дня народження відомого дитячого письменника, який співпав з Міжнародним днем дитячої книги. В гості до бібліотеки завітали учні 2-В класу Новобузької ЗОШ №1. На дітей чекали перегляд літератури  «Веселі та чарівні пригоди  від Юхима Чеповецького», презентація творів письменника  про пригоди веселих чоловічків, солдата Пєшкіна, Кицика і Мицика, а також його чудові веселі вірші. Ця подорож казкових героїв сторінками творів Ю.Чеповецького називалася «Чеповецького читаємо, настрій гарний завжди маємо!» і супроводжувалася переглядом мультиплікаційного фільму, бук-трейлеру та вікториною  по творчості письменника. На згадку про захід діти отримали смаколики та  інформаційну ювілейну листівку «Я за добро сплачую добром…». А завершився захід веселим флеш-мобом «Читаємо Чеповецького".      

  

 

     Булінгу – ні!

У рамках проекту  «Мої права – моє життя», напрямок: «Булінгу –ні!», в районній бібліотеці для дітей для учнів 6-А,7-А,7-Б, 8-А,9-А, 10 класів Новобузької ЗОШ №1 та 6 класу Новобузької гімназії був проведений тренінг «Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки, та шляхи його подолання». Метою його було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу, виховувати почуття симпатії та переживання до дитини, яка зазнала насильства, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Наприкінці кожного тренінгу учасники мали можливість познайомитися з книжковою виставкою «Скажемо разом з нами «НІ!» булінгу!», на якій представлена галузева література з питань психології, виховання, взаємовідносин, а також художні твори, в яких висвітлюються проблеми встановлення особистості, взаємовідносин у шкільному колективі, толерантності, дружби.

Одним із етапів тренінгу є: відображення засвоєного мовою плакату. Це принесло свої плоди.

Сподіваємося, що відведений час на тренінг був пізнавальним, корисним, цікавим, а в майбутньому стане у пригоді при створенні відношень з іншими людьми.

Висловлюємо подяку керівництву, педагогам Новобузької ЗОШ №1, Новобузької гімназії за розуміння та співпрацю.

 

Є тисячі професій, одна із них – твоя

  

В рамках циклу родинних свят Новобузької гімназії, завідувач районної бібліотеки для дітей провела профорієнтаційний урок, присвячений професії бібліотекаря.

Учні 11 класу із задоволенням переглянули відеофільм «Бібліотеки Новобужжя», прослухали  про основні напрямки діяльності, процеси роботи, який він - сучасний бібліотекар,  престижність професії сьогодні, чому я обрала саме цю професію?

Методист РБД зробила огляд літератури про найпоширеніші спеціальності та нові професії .

Насамкінець зробили висновок, що сьогодні у бібліотечній справі залишаються ті, хто має покликання до цієї професії, любить її, цінує, які на ділі, а не словами, доводять відданість духовній культурі.

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com