Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

sam_8402.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
175
224
175
5437
408578
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Share

Я маю право!

Перші вересневі зустрічі у бібліотеці

Закінчилось довгоочікуване і веселе  літо.  Перше вересня – це плани, сподівання, мрії, задуми на весь навчальний рік. Вже стало доброю традицією проводити перший вересневий  урок для школярів у бібліотеці, скарбниці знань. Цього разу до бібліотеки завітали школярі 3, 4 класів ЗОШ №1 на святкову зустріч «Книга твій друг на все життя», яку провела бібліотекар районної бібліотеки для дітей Т.Яремчук. Відгадування загадок, розмова про дружбу, привітання один одного чекало на веселу дружню родину.

Учні 9-В класу в цей час  уважно слухали завідуючу О. Сухорукову, методиста по роботі з дітьми Л.Торопчину, які проводили урок знань «Україна бажає миру». Урок незвичайний, це урок державності, громадянськості, людяності, патріотизму. В ході уроку широко використовувався відеоматеріал, завдяки  нещодавно придбаному мультимедійному обладнанню. Говорили про вічну мрію людства-мир на всій землі. Пригадали про трагічні події в Україні, хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя задля нашого щасливого майбутнього. Язловіцька Т.Г., зі сльозами на очах і гордістю в голосі, говорила про  хлопців – Героїв Новобужжя. користуючись нагодою хочемо подякувати за викладений матеріал, допомогу в оформленні книжкової виставки та плідну співпрацю з бібліотекою.

Разом з учнями 11 класу ЗОШ №1 прийняли активну участь у краєзнавчому квесті «Майбутнє України – за нами!», одна із зупинок якого «Краса душі у творчість перелита» знаходилася біля краєзнавого куточка районної бібліотеки для дітей, завдання учасників: зіставити твори авторів-земляків з їхніми світлинами. Допомагала їм в цьому бібліограф Л. Астраханцева.


Урок на тему «Велична і свята, моя ти Україно» для учнів гімназії 11 класу провели працівники центральної районної бібліотеки. Бібліотекарі зробили екскурс по сторінках історії України, розповіли про трагічні події нашої держави, починаючи з листопада 2013 року, провели вікторину «Що я знаю про тебе, моя Україно?», пограли в гру «Хто знає найбільше назв міст нашої держави?», продовжували українські прислів’я, переглянули відео «Я люблю Україну» та «Сім чудес України».

Новий навчальний рік розпочався для бібліотеки на гарній ноті, для кожного знайшлася цікава інформація. Сподіваємося, що кожен наступний день і для бібліотекарів, і для читачів буде мажорним і світлим.   

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com