Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4059.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
93
224
93
5355
408496
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

День Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”

В Україні День Європи не має сталої дати, офіційно воно відзначається в третю травневу суботу . Цього року воно припадає на 19 травня.

Напередодні свята працівники Новобузької центральної районної бібліотеки для студентів аграрного коледжу провели цикл заходів  мультимедійна експрес подорож «Країнами світу: куди вирушити і що побачити», конкурсна програма «Знай про Європу більше», фотосушка «Загадкова Європа» присвячений Дню Європи. Самі активні учасники отримали призи.

 

 

   Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com