Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3356.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
56
235
745
6007
409148
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Традиційні та інноваційні форми роботи бібліотек КЗ «Новобузька ЦБС» за 2017 рік: узагальнення і підсумки.

Так звучала тема першого в цьому році семінару бібліотечних працівників району. Відкрила семінар директор бібліотечної системи Л. Кочерга. Вона проаналізувала роботу бібліотек протягом минулого року та визначила їх основні завдання на рік поточний. 

 

 

Начальник методико-бібліографічного відділу О.Мішкой проінформувала присутніх за темою «Основні показники роботи бібліотек системи та осмислення нових підходів до діяльності бібліотек у контексті глобальних цілей сталого розвитку», ознайомила з цілями сталого розвитку, визначених Генеральною Асамблеєю ООН на 2016-2030 роки, акцентувала  увагу на місці бібліотек у цих процесах.

 

 

 Начальних відділу обслуговування ЦРБ О.Кушнір виступила з консультацією «Ефективна робота бібліотек у сучасних умовах – орієнтир на користувача», де  визначила пріоритетні напрямки роботи з читачами в умовах інформатизації суспільства та ознайомила з умовами проведення обласного конкурсу «Наша спадщина».

 

  

 

 Про заходи з популяризації  сімейного читання в бібліотеках Миколаївської області та підготовку бібліотек системи до районної ярмарки  бібліотечних інновацій розповіла завідувач районної бібліотеки для дітей О. Сухорукова.

 

 

 Начальник ВЗКФ С. Воротинцева проаналізувала якісний склад фонду  бібліотек системи та визначила  заходи по його збереженню та поповненню новими виданнями.

 

 Бібліограф Л.Астраханцева розповіла про методику створення та наповнення систематичної картотеки статей та краєзнавчої картотеки  відповідно УДК. А загальним висновком семінару стало переконання, що головними складовими успішної роботи сучасної бібліотеки - бути інформаційно-культурним центром, вільним публічним простором для реалізації ідей та ініціатив, а також грамотна співпраця і налагоджені зв’язки з громадою, владою і партнерами бібліотек

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com