Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5190.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
79
251
908
4603
407744
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

День Європи у бібліотеках Новобужжя

День Європи в бібліотеці – це ще одна нагода ще більше дізнатися про багатовікову історію європейських країн, європейські цінності, міжнародні європейські організації. Це нагода продемонструвати свої знання, показати свої вміння, долучитися до прекрасного.

До Дня Європи працівники відділу обслуговування районної бібліотеки провели віртуальну подорож європейськими столицями «Парад країн Європи».

Подорожуючи   по меридіанах і паралелях різних країн Європи,  студенти побачили все те, чим багата Європа. Але всі  знають, що найбільша цінність - це народ, який цінує і береже свої традиції.

Щоб поглянути на євроінтеграцію очима молоді бібліотекарі відділу обслуговування провели фотосушку, на ній студенти представили свої роботи «Європа очима Новобузької молоді»  на яких показали свою майстерність та бачення євроінтеграці.

Працівники бібліотеки провели вікторини: «Що я знаю про Європу?», «Де живуть казкові герої?»

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні само ідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.


Баратівська сільська бібліотека провела урок – знайомство «Україна-Європа:історія і сучасність» Проходив захід в Баратівській ЗОШ, на який було запрошено депутатів Баратівської сільради. Учні 5 – 8 класів познайомились із країнами які входять до складу Євросоюзу, переглянули презентацію із зображенням прапорів, пригадали відомих поетів, письменників з цих країн, їх всесвітньо відомі твори, які вивчають за шкільною програмою. 

Не забули пригадати криваві події на Україні, що сталися у 2014 році, під час яких загинули наші побратими заради приєднання до ЄС. На останок прозвучав гімн України, який транслювали на майдані Незалежності щоранку під час революції Гідності.


У Березнегуватській сільській бібліотеці-філії до Дня Європи в Україні проведено  подорож країнами Європи «Європа без кордонів» для учнів 6-9 класів. Перед початком заходу оформлена міні-поличка «Україна  - це Європа». У подорожі брали участь 19  учнів. Завідуюча бібліотекою  познайомила присутніх з історією європейських держав, які входять до ЄС, їх національними, духовними та культурними надбаннями, підкреслила  приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів. Закріпили нову інформацію вікториною «Що я знаю про Євросоюз». Дітям сподобалась  вікторина «Відгадай країну за описом» та «Літературна Європа», згадували столиці країн Євросоюзу  та рекорди Європи. Діти перебували у пошуку екзотичних країн та незнайомих міст.

 На завершення подорожі побажали всім берегти мир, а у світі нехай панує тепло і щирість стосунків між людьми.З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни в Вільнозапорізькій сільській бібліотеці проведено інформаційну годину «Стати Європою, щоб бути Україною».  День Європи – це також хороша нагода добре розважитися. Даний захід  було проведено з учнями старших класів Вільнозапорізької ЗОШ. Метою інформаційної години була популяризація серед молоді інформації щодо Європи та інтеграції України в Європи. Діти взяли участь інтелектуальній вікторині “ Що ти знаєш про Європу? ”. Учні активно брали участь у конкурсах “Відкриваємо Європу”, “ Прапори Європи ”. Особливий азарт відчувався під час проведення конкурсу “ Прапори Європи ”, де кожен учень змагався за почесне звання . Під час заходу учні демонстрували свої знання та дізнавалися нову інформації про країни ЄС.До відзначення Дня Європи в Україні, в Кам’янській сільській бібліотеці-філії, для різновікової категорії відвідувачів, було оформлено виставку – екскурсію «З книгою – по Європі». На ній представлено літературу з географії, історичну та художню. До бібліотеки завітали учні 6 класу Кам’янської ЗОШ, для яких проведено бліц-турнір «Галопом по Європі». Діти дізналися значення слів Євросоюз, євроінтеграція, пригадали події на Майдані 2013 р., отримали емблеми та переглянули виставку книг. Далі вони відповідали на питання турів «Вгадай місто», «12 зірок», «Третій – зайвий», «Європа – ц видатні постаті». В перервах бібліотекар подавав цікаві факти з життя Європи та Євросоюзу.

Захід пройшов невимушено та азартно. Всі учасники залишилися задоволеними.У Новодмитрівській  сільській бібліотеці проведено інформаційну годину до Дня Європи в Україні - «Європи спільний дім». Під час заходу діти дізналися про історію створення символу  Євросоюзу 

Діти із задоволенням давали відповідь на запитання конкурсу та декламували вірші письменників європейських країн.Завідуюча Новомихайлівською сільською бібліотекою-філією разом з директором Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів  провели  шкільну  лінійку, присвячену  святкуванню дня Європи в  Україні. Разом з учнями школи та педагогічним колективом  було  проведено урочисте підняття  прапорів України та ЄС. У приміщенні бібліотеки представлено  виставку- мандрівку «Європа- наш спільний дім».У Новополтавській сільській бібліотеці-філії №1 проведено літературний круїз «Цікаве про країни Європи», на який запрошено учнів 5-6 класів Новополтавської ЗОШ. Метою цього заходу є  ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями. Важливо, щоб учні більше дізнавались про європейські країни, рівень їхнього розвитку та місце в світі. Щоб дітям було цікаво, підготовлено презентацію про видатні місця країн Європи, після якої можна зробити висновки, що Ейфелеву вежу у Франції та Біг Бен у Великобританії знають усі, але дуже багато цікавих пам’яток є і в інших країнах Європи про які з  цікавістю слухали. Бібліотекар розповіла історію створення Євросоюзу, його символів  прапору та гімну, який мали можливість прослухати. Також дітям продемонстрована книжкова виставка художньої літератури італійських, німецьких, австрійських, англійських авторів. Провели конкурс на знання Європейських казкарів. По закінченню заходу дітям було поставлено питання , яку країну Європи вони хотіли б відвідати, на їхню відповідь вони отримали прапор країни, яку вони обрали. Задоволені усмішки та радісний вираз обличчя свідчив про те, що захід пройшов залишивши позитивні емоції. Але крапкою було те, що Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, видатними пам’ятками і ми, українці,  повинні цим пишатись.
Урочистий захід проведений для користувачів  Розанівської сільської бібліотеки, де учні дізнались про країни, які входять до Європи, прослухали гімн Євро 2012 «Це моя Європа», переглянули презентацію «Країни Європи», за допомогою книжкової виставки познайомились Європейськими письменниками.Ми українці, живемо в самому серці Європи і відчуваємо себе її часткою.Україна обрала свій шлях у Європейську спільноту і бачить своє майбутнє в європейській інтеграції. До Дня Європи у Софіївській сільській бібліотеці організовано тематичну поличку в бібліотеці «Європейський вибір України-вибір часу», проведено з учнями 5 класу літературну подорож, «Казка мандрує Європою». Дітям було цікаво дізнатися про нові країни, відкрити для себе напрочуд широкий, розмаїтий,яскравий образ світу,який відображений в казках. Завершилась подорож, вікториною «Питання-родзинки», де діти мали змогу показати свою ерудицію.У Станційній сільській бібліотеці до Дня Європи в Україні було проведено інтернет-дозвілля «Подорожуємо світом». Мета заходу: популяризація знань про Європу та ЄС, котрий прагне розширити територію миру, безпеки та добробуту за межі ЄС. Користувачі бібліотеки розглянули тематичну експозицію «Європейський вибір України – вибір часу», на якій була представлена література по темі.

 

Як відомо, 11 травня Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України, тож тепер маємо більше можливостей подорожувати світом. Завідуюча бібліотекою Шалигіна Т.А. запропонувала присутнім здійснити віртуальну подорож до столиць Європи. З допомогою мультимедійного обладнання та доступу до Інтернет побували в Парижі, Лондоні, Варшаві, Празі, Берліні, ознайомились з пам’ятними місцями та видатними пам’ятками культури.
Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства. З метою інформування широких верств населення про різні сфери життя ЄС та процесу європейської інтеграції України  бібліотекарем  Новобузької  міської бібліотеки – філії №4 була проведена  хвилина інформаці «Україна – Європейська держава» Захід був проведений для учнів 4 класу ЗОШ №7. Завдяки таким заходам виховуємо в учнів повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.
 

Бібліотекар Новобузької міської бібліотеки –філії №5 провела годину євро – інформації «На побачення з Європою» для учнів 5 класу ЗОШ №7. Під час заходу учні  дізналися багато цікавого про європейські країни, особливості перебування в Європейському союзі, розвиток економіки, культури та туризму. Залишається сподіватися, що Україна в недалекому майбутньому матиме високий економічний розвиток, що дозволить мати загальний європейський добробут для всіх громадян країни.Шевченківська сільська бібліотека-філія разом з Червонобаштанською ЗОШ провели для старшокласників Європейську літературно-спортивну годину «Європа – наш дім», приурочену  Дню Європи в Україні.

Ведучі заходу запросили всіх вирушити в заочну подорож шляхами країн Європи. Під музичне супроводження Гімну Європи присутні прослухали цікаву розповідь характеристики Європи: її розташування, площі, про найціннішу скарбницю досягнень та пам’ятників культури, про багаторічну історію, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів. Але найголовнішим завданням всіх мешканців – об’єднати зусилля у боротьбі за мир.

 

Європейські країна за країною представлялися у розповідях  на заході. Герби та прапори країн, їх характеристики доносилися до відома та на розгляд присутніх.


Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні, не залишилася осторонь й цього величного свята  Новоюр’ївська сільська бібліотека. З учнями 8 класу провели День інформації «Знай про Європу більше». Завідуюча сільською бібліотекою розповіла учням про країни, які входять до Євросоюзу, про їхню символіку і культуру, по їхні права, місце України у європейській спільноті. Було проведено бліц – турнір «Моя Батьківщина – центр Європи» та конкурс «Мандрівка об’єднаною Європою». До цієї події  було оформлено виставку «Європейський Союз – сім’я демократичних країн»

Це свято -  День  Європи поступово стає справою державного значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів.
 

#europeday2017

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com