Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn0891.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
93
224
93
5355
408496
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 39 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Вечір- вшанування « І може хоч у сні на чужині побачу я свій рідний край…»( до 140 річниці від дня народження С.Черкасенка)

Творчість Спиридона Черкасенка  багатогранна, починаючи від поезії й закінчуючи публіцистикою, він друкувався  майже в усіх українських газетах і журналах на Західно Українських землях і в еміграції. Черкасенко писав вірші, оповідання, п’єси, наукові та педагогічні розвідки, публіцистичні огляди–статті, крім того він був упорядником навчальних посібників.

Непохитний у своїх поглядах та переконаннях, Черкасенко  змушений був покинути Україну і виїхати до Праги, де й прожив до кінця життя.

Цікаво, що відразу після революційних подій в Україні, творчість  нашого земляка була поширена серед  українців. У трудових школах діти вчились за складеною ним читанкою, а такі пісні на поезії Черкасенка, «Як тихо над річкою» і « Ой, чого ти , дубе» залишалися в репертуарах українських співаків та хорових капел. Проте згодом Черкасенко і його твори були заборонені.

Пам’ять про письменника  повернулася до  українців з 2000-х років, несучи з собою частку культури початку минулого століття.

 

Вечір- вшанування « І може хоч у сні на чужині побачу я свій рідний край…»( до 140 річниці від дня народження С.Черкасенка)  відбувся в літературній вітальні  центральної районної бібліотеки. Працівники відділу обслуговування Кушнір О.В., Васильєва Т.В. ознайомили учнів гімназії з цікавими фактами життя письменника, а бібліотекар Торопчина А.А. продемонструвала відео « С.Черкасенко – наш земляк».Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com