Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

39393935.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
73
224
73
5335
408476
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Бібліотека… Книга… Читач… Бібліотекар…та Флешмоб…

Книги зустрічають нас у ранньому дитинстві та ведуть усе життя

К.Паустовський

Сьогодні бібліотеки Комунального закладу «Новобузька централізована бібліотечна система» Новобузької районної ради Миколаївської області разом з усією країною святкують Всеукраїнський день бібліотек. Мережа бібліотек об’єднана в єдину районну централізовану бібліотечну систему, яка нараховує 18 сільських бібліотек-філій, 2 міські та  центральну районну бібліотеку і районну бібліотеку для дітей. Робота централізованої бібліотечної системи спрямована на повне забезпечення читацьких запитів, глибоке їх вивчення та задоволення, забезпечення демократичного доступу користувачів до інформації, підвищення інформаційної культури користувачів, на виховання підростаючого покоління національної свідомості, гідності громадянина нашої держави, покращення умов обслуговування користувачів.


Саме книгозбірня накопичує величезну кількість знань – історично важливих та сучасних надбань. Людина з будь-якими інтересами та поглядами може знайти для себе корисний матеріал, провести своє дозвілля.

 

 Робота бібліотек є різноплановою, це не тільки обслуговування користувачів, а й організація виставок, проведення різноманітних культурних масових заходів, ігор, різного роду майстер-класи, поетичні вечори, зустрічі з письменниками, поетами рідного краю, краєзнавцями, спілкування з дорослими та малечею. Соціокультурна та просвітницька діяльність – це головний напрямок роботи бібліотек системи.


У сучасному світі швидкими темпами відбувається комп’ютеризація. Безкоштовний доступ до Інтернету, соціальні мережі, пошук інформації, скайп, розмови з родичами… – відтепер і в наших бібліотеках! Старше покоління звично користується бібліотекою. Але їм, старшим людям, опанувати новітні технології набагато складніше, ніж молоді. Та, завдяки бібліотекарям мають змогу йти в ногу з сучасністю: створювати сторінки в соціальних мережах, відкривати власні блоги, де можуть викладати свої думки, спілкуватися, ділитися враженнями, фото, давати безцінні поради.

Сьогодні бібліотеки є не тільки закладом, який реалізує право громадян на доступ до інформації, але й центром спілкування користувачів. На базі бібліотек успішно працюють клуби за інтересами, любительські об’єднання для різних вікових категорій. Бібліотеки району приймають активну участь в конкурсах та грантах різних рівнів. Центральна районна бібліотека виборола перемогу у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інтеграції в бібліотеках України», завдяки чому отримала літературу з даної тематики та електронну читанку для користувачів бібліотеки. Для популяризації літератури книжкових фондів бібліотек, реклами бібліотеки та залучення нових користувачів було створено ряд буктрейлерів та відеороликів: «Батьківська бандура» за одноіменною книгою С.Черкасенка, «Діти з книгою та бібліотекою відкривають світ!» , «Вивчаємо англійську в бібліотеці».

Читати – модно. Це ще раз доводить Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач року», де наші читачі займають призові місця.  Щоб довести цю просту істину ще раз,  в бібліотеці пройшов флешмоб «Читай – формат не має значення»

Бібліотекарі системи безмежно вдячні меценатам та користувачам, які з задоволенням дарують бібліотекам книги з власних книгозбірень Дай Бог кожному міцного здоров’я, радості в житті, добробуту, багатства. 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші скарбниці знань та розділити хвилини радості.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com