Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn0886.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
66
251
895
4590
407731
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Доброчинність для бібліотек

Книга - це найкращий помічник в наших спільних зусиллях із захисту і збагачення культурної спадщини людства. Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань, ідей, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси та творчих досягнень людини.

У КЗ « Новобузька ЦБС» постійно діє  доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу!», працівники книгозбірень  звертаються до всіх мешканців Новобузької громади з проханням дарувати бібліотеці книги. Дайте нове життя вашим книгам та зібранням! Подаровані вами книги стануть відчутним джерелом поповнення фонду. Ми готові з вдячністю донести до наступних поколінь зібрані у ваших особистих бібліотеках наукові праці, монографії, тематичні колекції видань, довідкову та художню літературу, електронні видання. 

Ми вдячні  жителям громади, які вже подарували бібліотеці свої книги, і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції. Ви маєте унікальну нагоду занести своє ім'я в історію бібліотеки. Ваше ім'я увійде в "Історію визначних подій бібліотеки". В бібліотеці буде обладнана постійнодіюча виставка подарованих видань, а презентації подарованих колекцій у читальних залах збиратимуть вдячних читачів. Про хід акції ми інформуватимемо на сторінках міської газети "Вперед" і на сайті нашої бібліотеки. Подарунки приймаються в будь-якій бібліотеці-філії нашої системи. Робіть добрі справи!

Кожен працівник бібліотеки та й кожен читач покладає великі надії на доброчинну акцію "Подаруй бібліотеці книгу!", яка  триває постійно.

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнена, що  приклад Сербіна В.М. – директора ПОСП « Красна Баштанка» , жіночого клубу «Сузір’я» (с.Софіївка),  братів Олександра та Романа Баськових, які поповнюють книжковий фонд  сучасною українською та зарубіжною прозою, підписують періодичні видання, Демко І.,Богдана Д. (с.Петрівка), Погрібної Л.В., Приходько Н.Г., сім’ї Спіркач К.Г та Л.С., Дмитрієнко А.,Садової А.М., Онищенко В.І.,Єгоренкової І.В., Покотило Л. (с. Новополтавка) показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Докладніше про нові надходження літератури, в т. ч. і подарованої,  можна дізнатися у рубриці «Фонди бібліотек».

Директор КЗ «Новобузька ЦБС»

І.О.Бондаревська

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com