Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5190.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
86
251
915
4610
407751
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Лабораторія професійної творчості


Наприкінці червня  згідно плану роботи КЗ « Новобузька ЦБС» відбулася  лабораторія професійної творчості на тему: «Сільська бібліотека : історія, традиції, динаміка змін та чинники розвитку» на базі Вільнозапорізької сільської бібліотеки - філії. Професійне спілкування фахівців було присвячено темі  розвитку та функціонування сільських бібліотек.

Захід відкрила директор КЗ « Новобузька ЦБС» І.Бондаревська та запросила до слова сільського голову О. Латія, який поділився досвідом роботи тісної співпраці бібліотеки із  закладами соціально – культурної сфери.

Завідуюча В. Гоцелюк   ознайомила присутніх   з організацією роботи Вільнозапорізької  сільської  бібліотеки-філії по темі:  «Сучасний творчий простір і місія бібліотеки в цілому». Співдоповідачами були: заступник директора по роботі з дітьми О. Сухорукова, яка  сконцентрувала увагу на темі  «Місця бібліотеки в особистісно орієнтованому вихованні  читачів-дітей», визначивши основні напрямки роботи. Методист по роботі з дітьми Л. Торопчина розповіла про національно-патріотичне виховання дітей в сучасних умовах.


Учасники семінару  - завідуючі  Кам’янською, Жовтневою та міською №5 бібліотеками - філіями ознайомили з  відео презентаціями під час яких поділилися досвідом роботи  з популяризації краєзнавчої літератури, українських традицій  та унікальної  природи Приінгулля.

В ході лабораторії  учасники мали змогу відвідати  масовий захід - «Свято  творчого настрою» за участю користувачів бібліотеки, членів літературного об’єднання, школярів, вихованців дитячого садочку, учасників клубів за інтересами.

Підводячи підсумки роботи директор бібліотеки  І. Бондаревська  наголосила, що    головні складові успішної роботи сучасної бібліотеки – це  грамотна співпраця та  налагоджені зв’язки з громадою, владою і партнерами бібліотеки.

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com