Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

sam_7758.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
86
251
915
4610
407751
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Відкрито Пункт європейської інформації !


Новобузька центральна районна бібліотека  стала однією із 83  бібліотек-переможниць  конкурсу за проектом УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»  за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)». Проект передбачає активну роботу книгозбірні з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом створення Пункту європейської інформації  для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевої громади. Загалом у конкурсі взяли участь 163 бібліотеки з усіх областей України.

26 травня 2016 року в Новобузькій центральній районній  бібліотеці відбулось відкриття Пункту європейської інформації в межах даного проекту. Почесними гостями були  заступник голови райдержадміністрації М. Петраковський, депутат районної ради П. Бортник,   студенти аграрного коледжу та громада Новобужжя. Під звуки «Оди до радощів», яка стала офіційним гімном ЄС, ведучі  О. Кушнір та Т. Васильєва запросили присутніх до участі у відкритті Пункту. Бібліограф  Л. Астраханцева ознайомила з історією створення спільноти європейських країн.

 


Директор  І. Бондаревська розповіла про участь   в проекті та процесі  його реалізації. Бібліотека отримала електронну книгу, навчально-методичний посібник для працівників «Центри європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України»,  літературу про Європу та координатор проекту О. Мішкой  пройшла навчання  в головному тренінговому центрі УБА м. Києва.

 Заступник голови райдержадміністрації  М. Петраковський та депутат районної ради    П. Бортник  привітали  колектив бібліотеки з перемогою, відкриттям   Пункту європейської інформації, наголосивши,  що на даний час вільний доступ до інформації та електронних баз даних про  країни Європейського Союзу являється дуже актуальним.


Велику зацікавленість викликала електронна читанка та нові видання, представлені в Пункті, які отримала бібліотека в результаті перемоги.

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com