Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3265.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
80
251
909
4604
407745
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Бібліотечні сутінки – 2016

Вже другий рік поспіль бібліотеки Новобужжя беруть активну  участь у регіональній акції  «Бібліотечні сутінки». Цього року географія акції значно розширилася – у ній були задіяні всі бібліотеки системи, тим більше, що цього дня відзначалося і свято вишиванок.


Вже зранку біля центральної районної бібліотеки було гамірно і весело : лунали українські пісні, до уваги користувачів бібліотеки і жителів міста була представлена виставка  здобутків громад району, організована бібліотеками-філіями. Бібліотечні працівники також взяли активну участь у проведенні Дня вишиванки.


 

 

В центральній  бібліотеці експонувався прес – калейдоскоп «Твоя величність, українська преса» та виставка новинок «Україна і Європа – шлях до взаєморозуміння» .


До читального залу завітали студенти аграрного коледжу на літературну годину “Вишивала мати вишиванку”: зустріч із відомою і шанованою поетесою Надією Гуржій. Студентам було цікаво послухати розповідь про становлення її як особистості, спогади про дитинство та витоки натхнення. Звучали вже відомі і зовсім  нові поезії.


Зі студентами педагогічного коледжу  працівники відділу обслуговування О. Кушнір та Т. Васильєва провели конкурс ерудитів «Я люблю Україну» на знання історії та традицій своєї країни. Переможці отримали солодкі призи.


Маленькі користувачі бібліотеки взяли активну участь у танцювальних конкурсах.

Не сумували і читачі більш поважного віку – учасники клубу «Любава». За чашкою запашного чаю зустрілися вони із поетесою Ганною Сімочкіною послухати її нові твори. Гостями клубу стали заступники голови РДА Петраковський М.В. та Завальнюк Н.В. Учасники клубу залюбки поділилися спогадами про те як вони проводять час разом – не лише в стінах бібліотеки, а і мандруючи по заповідним місцям рідного краю.


А біля бібліотеки вирували емоції – танці, співи, веселі конкурси. Задушевні українські пісні у виконанні нашої читачки і співачки Галини Лакоменко чути було далеко. Тому все більше і більше новобужан збиралося біля бібліотеки, де було так гамірно і весело  в таку неурочну годину.


Гостями свята стали перший заступник голови райдержадміністрації Н. Завальнюк, депутат міської  ради В.Крикун та депутат районної ради  В. Гаврилюк.


«Бібліотечні сутінки» стають все більш  популярним серед користувачів різного віку форматом бібліотечного заходу, який обумовлений часом проведення – ввечері, по закінченні робочого дня з відчиненими дверима та  з необмеженою кількістю учасників.

 

       

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com