Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

6767670.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
64
251
893
4588
407729
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

«Україна та Європа – політика сусідства» : загальнорайонний інформаційний марафон

 

 День Європи в нашій країні відзначається у третю суботу травня. Свято було встановлено «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року.  Жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни у бібліотеках Новобужжя 18 травня  відбувся загальнорайонний інформаційний марафон  «Україна та Європа – політика сусідства».


Так у центральній районній бібліотеці  було проведено День інформації  «Об’єднання  Європи і України -  колективна безпека», який включив у себе перегляд новинок літератури  «Україна і Європа –шлях до взаєморозуміння», інформаційну годину для студентської молоді «Євроінтеграція – шлях до майбутнього України» та  мультимедійну презентацію «Відкрий Європу для себе» для відвідувачів Центру вільного доступу до системи Інтернет.

 

 

Баратівська бібліотека-філія  спільно зі школою  провела єдиний день інформування ««Україна -  європейська держава». На заході було представлено слайд – шоу із прапорами країн, що входять до складу ЄС, звучав гімн ЄС «Ода радості» та гімн України. Завідуюча бібліотекою О. Водоп’ян ознайомила із літературою, яка є у фонді бібліотеки щодо традицій деяких європейських країн.

Березнегуватська бібліотека-філія в рамках  районного інформаційного марафону «Україна і Європа: політика сусідства» організувала перегляд літератури « На перехресті доріг історії культур: День Єропи в Україні».   Користувачам  під час перегляду літератури  прозвучав Гімн Євросоюзу «Ода радості» з 9-ї симфонії Л. Бетховена . Завідуюча  бібліотекою-філією Римчук Л. розповіла про історичне минуле та традиції , культуру і мистецтво європейських країн. Сподобалося повідомлення про національну та самобутню культуру таких восьми міні-країн Європи: Андора, Ватикан, Гібралтар, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Сан-Марино . Мандрували столицями Європи, знайомилися з  архітектурними та   історичними памятками , особливостями етикету країн.

Вільнозапорізька бібліотека-філія провела інформаційний перегляд «Відкрий Європу для себе». Метою заходу стала популяризація серед молоді інформації щодо Європейського союзу та інтеграції України в Європу. Інформаційний калейдоскоп пройшов для старшокласників. Учні взяли участь у запропонованій бібліотекарем вікторині, і з захопленням відповідали на цікаві питання. Даний захід дає змогу молоді розвивати уяву, пам’ять, вміння самостійно аналізувати факти, збагачує старшокласників інформацією про невідому Європу, її спадщину.


Ганнівська бібліотека філія  з метою популяризації знань про Європу та Євросоюз спільно зі школою провела інформаційну годину  «Десять кроків до Європи». Бібліотекар Шищкіна Л. розповіла присутнім про місце України в європейській спільноті, про культурне надбання європейських народів. Проведено бліц-турнір  «Моя Батьківщина – центр Європи», розглянули атрибутику ЄС.  Учасники заходу  Гребенюк Юля та Юрлова Яна  розповіли присутнім  про прапор Європейського союзу, про історію створення Гімну ЄС. Бібліотекар  підготувала  перегляд періодичних видань «Україна -  європейська держава».


У Софіївській бібліотеці-філії було проведено розмаїття заходів, приурочених до відзначення Дня Європи. Під час святкування бібліотекар розповіла підліткам  про історію створення Європейського Союзу та його роль у світі,  зробила медіапрезентацію «Заповідні місця Європи». Під час заходу учні демонстрували свої знання та дізнавалися нову інформацію про країни ЄС.


Камянська бібліотека-філія  провела вікторину- гру «Україна на шляху до Європи». Учасниками заходу стали представники від кожної організації соціальної сфери села. В ході заходу вони познайомилися з історією святкування Дня Європи, створення Євросоюзу та його ролі у світі, ознайомилися з тематичною підбіркою книг, які допомагали знайти відповіді на питання вікторини та розгадати завдання з ілюстраційних матеріалів, прослухали цікавинки про життя та традиції європейських країн.   Захід пройшов цікаво, весело. Учасники дружньо шукали відповіді, згуртувавшись як одна ціла команда. Це був крок до пізнання та усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави.


Жовтнева бібліотека-філія провела годину інформації «Європейський вибір України – вибір часу». Завідуюча  філією Шалигіна Т. у вступному слові підкреслила, що Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру.  Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. На сучасному етапі розвитку людства відбувається посилений роз­виток гло­­баль­них полі­тич­них процесів й Україна не зможе уникнути учас­ті в цих про­це­сах. Користувачі бібліотеки з цікавістю переглянули відеофільми про Європу, дізналися, що  Європейський Союз  має свої символи, як будь-яка держава та ознайомилися з цими символами.


У Новоюр’ївській бібліотеці відбувся  інформ – лекторій «В Європу з Україною в серці». Завідуюча сільською бібліотекою  Шалімова Н. розповіла про Європу та Євросоюз,  місце України в європейській спільноті, а також висловила впевненість у тому, що запровадження європейських стандартів в усіх сферах життя українського суспільства забезпечить добробут і процвітання нашого народу, кожен громадянин відчує себе захищеним та пишатиметься тим, що він є українець, який живе у демократичній, європейській державі. З учнями було проведено бліц турнір «Моя Батьківщина – центр Європи». Діти з задоволенням відповідали на запитання.


   18 травня  у Шевченківську бібліотеку-філію  завітали дорослі користувачі бібліотеки на годину інформації «Україна – Європейська держава». Метою заходу було поглиблення знань про історію європейських країн, особливості звичаїв та традицій, культурну спадщину цих народів, освіту,  розуміння необхідності вивчення іноземних мов.   Присутні дискутували на важливі теми сьогодення, зокрема про ЄС і його відносини з Україною Було доведено, що мета Європейського союзу – принести мир та процвітання своїм народам в рамках тіснішого союзу з спільними економічними, політичними та соціальними цілями.

 

В  Улянівській бібліотеці - філії в рамках районного інформаційного марафону «Україна та Європа: політика сусідства» було проведено день інформування на тему: «Євроінтеграція України: реалії,необхідність,перспективи». Бібліотекар  Симонян К. провела бесіду про значення вступу України до Євросоюзу, в якій зазначила, що  Європейська інтеграція є визначальним чинником як міжнародної діяльності України , так і її внутрішньої політики на тривалу перспективу. України на інтеграцію до Євросоюзу забезпечує гарантії верховенства права, плюралістичної демократії, дотримання прав людини, розвиток в Україні громадянського суспільства, побудову соціально орієнтованої ринкової економіки.   Потім користувачі бібліотеки взяли участь у вікторині «Що ви знаєте про Європу».


Новобузькі міські бібліотеки – філії №4 ,№5, спільно зі студентами аграрного коледжу провели інформаційний калейдоскоп «Євроінтеграція для України – перспективи та проблеми». Щорічне відзначення цієї дати дає можливість віртуально потрапити до багатьох країн Європейського Союзу. Таким чином розширюється інформаційне поле студентів про європейські країни,  виховується  повагу до національних надбань європейських народів. Також була оформлена книжкова  виставка « Євроінтеграція для України». В кінці заходу для студентів була проведена  цікава вікторина.

 

 

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com