Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn5024.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
80
251
909
4604
407745
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 39 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

«Свій рідний край у віршах славим…»


За ініціативою ЮНЕСКО у 1999 році було встановлено відзначення Всесвітнього дня поезії 21 березня. Мета установи свята – надання нового імпульсу і нового визнання всіляким поетичним рухам. Більш того, Всесвітній День поезії покликаний дати можливість ширше заявити про себе малим видавництвам, чиїми зусиллями, в основному, доходить до читачів творчість сучасних поетів, а також - літературним клубам, студіям, що відроджують одвічну традицію живого звучання поетичного слова..

Отож з цієї нагоди у читальному залі центральної районної бібліотеки зібралися  місцеві аматори пера, шанувальники поезії, користувачі бібліотеки на зустріч-спілкування «Свій рідний край у віршах славим…» Ведучі заходу Ольга Кушнір та Тетяна Васильєва  наголосили, що надія на відродження минулих традицій, до якого відноситься і відзначення Всесвітнього дня поезії, покликаний нагадати про існування Світу Прекрасного, пробудити  в душі найкращі почуття. 


Активну участь у спілкуванні взяли як вже визнані поети та письменники Новобужжя – Анатолій Кислий, Любов Матвієнко, Надія Гуржій так і поети-аматори : Тетяна Жученя, Ольга Карпінчик. Читали свої вірші, згадували твори поетичних корифеїв Л. Костенко, М. Луківа, Г. Чубач, спілкувалися, ділилися враженнями.


 

Працівники бібліотеки підготували відеопрезентації творчості Надії Гуржій та Любові Матвієнко, ознайомили присутніх із творами миколаївських письменників, представлених на виставці «Література рідного краю». Активну участь у підготовці заходу взяли завідуюча Новобузькою міською філією № 5 Л. Кочерга за завідуюча Баратівською бібліотекою- філією О. Водоп’ян.


Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com