Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4874.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Децентралізація та заклади культури:

 dscn8490.jpg — 120.93 Kб

 

Наприкінці листопада на базі Новобузької центральної районної бібліотеки відбувся вебінар «Децентралізація та заклади культури: досвід Польщі та перспективи реформи в Україні» до участі у якому були запрошені керівники  органів місцевого самоврядування,  новообрані депутати, представники громадських організацій.

Колеги з Варшави та Львова планують реалізувати у 10 областях України проект, розрахований на передачу польського  досвіду реформи децентралізації.Присутні долучилися до обговорення важливих питань : як реформа децентралізації та місцевого самоврядування вплине на галузь культури, які виклики стоять перед закладами культури на місцях, як проводили подібну реформу в Польщі та які уроки заклади культури винесли після 10 років функціонування в децентралізованих громадах, які  заклади культури можуть знайти своє місце у реформаторській діяльності та окреслити шляхи подальшого розвитку?

Ці проблеми були окреслені у виступах Ростислава Карандєєва - заступника Міністра культури України та  Яцека  Войнаровського – програмного директора Інституту публічної політики (Варшава, Польща), радника  Міністра адміністрації та цифрових технологій.
В рамках проекту планується проведення семінарів та тренінгів для всіх, хто залучений до процесу децентралізації. Завершальним етапом буде проведення спільної конференції в Києві, на якій  узагальняться підсумки роботи.

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com