Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn413111.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
66
251
895
4590
407731
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Бібліотечний урок «Довідково-інформаційний фонд бібліотеки»

В центральній районній бібліотеці  зі студентами педагогічного коледжу  було проведено бібліотечний урок  «Довідково-інформаційний фонд  бібліотеки», мета  якого – формування  бібліотечно-бібліографічних, книго­знавчих  вмінь та навичок, виховання  любові та  шанобливого ставлення до книги. Завідуюча відділом обслуговування Кушнір О. В. ознайомила присутніх із  енциклопедичними, довідковими, інформаційними виданнями бібліотечного фонду та довідково-бібліографічним апаратом.  

Для забезпечення ефективного інформаційно-консультативного середовища у бібліотеці   також створені  і діють інформаційні  стенди «Юридичний мінімум», «На допомогу переселенцям із зони АТО», «Доступ до публічної інформації». Інформаційні ресурси, що тут представлені постійно оновлюються та доповнюються новими матеріалами.

Для користувачів оформлюються тематичні теки-накопичувачі завдяки яким можна отримати інформацію з соціальних, законодавчих, правових, освітніх питань. Студенти отримали професійні поради як працювати з довідковими видання, знаходити потрібну інформацію завдяки довідково-бібліографічному апарату бібліотеки  та інформаційними ресурсам Інтернету,  адже вся діяльність бібліотеки  сьогодні спрямована на те, щоб обслуговувати читачів на високому рівні, створюючи для них комфортне інформаційне середовище з використанням сучасних, якісних і оперативних засобів інформування.

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com