Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn1922.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
71
224
71
5333
408474
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Share

Я маю право!

Презентація Книги Слави Ново бузького району «Вам вклоняються вдячні нащадки»

Презентація Книги Слави Ново бузького району «Вам  вклоняються вдячні нащадки»

07 травня в  залі засідань райдержадміністрації відбулася презентація Книги Слави «Вам вклоняються вдячні нащадки», яка зібрала близько двох сотень новобужан, гостей міста, району, ветеранів, студентів, шанувальників історії рідного краю. Книга нас повертає в буремні роки Великої Вітчизняної війни, її численні фотографії та архівні матеріали розповідають про   наших земляків, які були  призвані в лави Збройних Сил в роки  Другої Світової війни.

Презентація Книги приурочена  70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі  та  70-річниці  Перемоги у Другій Світовій війні.

Привітати та відзначити значення видання Книги Слави «Вам вклоняються вдячні нащадки» прийшли голова райдержадміністрації Сергій Іванов, голова районної ради Юрій Бондар.

 «Документальне видання, яке отримало коротку назву «Книга слави», підготовлене до друку і видане на знак пошани і вдячності поколінню наших земляків, які в 1941-1945 роках воювали з фашистськими окупантами і перемогли, а повернувшись додому з фронтів, у мирні дні трудились на благо свого народу.  Книга Слави – результат наполегливої роботи, яка велась протягом п’яти років і завершилась в переддень 70-річчя Великої Перемоги. Хай вона буде вдячним дарунком нащадків кожному, хто причетний до її звершення. Книга слави — це своєрідний літопис в іменах. Це наша історична пам'ять. А на ній, як відомо, тримається людська цивілізація,» — зазначили у своїх виступах керівники району.

Також  до слова були запрошені і гості – голова  обласної організації волонтерів Радько В.М., та заступник голови обласної організації ветеранів України Конов В.С., які в своїх виступах відзначили  великий патріотичний сенс  видання Книги Слави у вихованні молодого покоління.

Ініціатор  ідеї створення Книги Слави  М.І.Андросов, голова районної волонтерської організації у своєму виступі відмітив, що  «для того  щоб розпочати збір даних, спершу звернулись до колективів навчальних закладів району. Педагоги, студенти, учні записували біографії фронтовиків, збирали фотокартки.

В рамках районної Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв воєн та політичних репресій була організована робота з картками архіву райвійськкомату. Тут великий вклад у написання Книги  внесла  керівник робочої групи  районної міжвідомчої комісії у справах увічнення  пам’яті жертв воєн та політичних репресій у Ново бузькому районі  Любов Григорівна  Бондаренко».

Присутні мали можливість почути виступи  сина та онуки  наших героїв – земляків, які визволяли Миколаївську область і Ново бузький район і повернувшись до мирного життя відбудовували  наш край.

Свою поезію цим подіям присвятив поет — Анатолій Кислий, який під час презентації  прочитав  вірша, присвяченого   виданню Книги Слави. А ілюстрації, використані  в Книзі Слави «Вам вклоняються вдячні нащадки», також виконані  художником Анатолієм Кислим.

В рамках районної Програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження з районного бюджету було виділено десять тисяч гривень. Також фінансову підтримку надали керівники сільськогосподарських підприємств району та громадськість.

 Презентацію книги було проведено КЗ «Новобузька ЦБС».

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com