Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4918.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
71
224
71
5333
408474
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та немає учасників

Share

Я маю право!

Підтримаємо воїнів разом

Підтримаємо воїнів разом!Торт "Дамские пальчики" Ингредиенты: Тесто: – 1 стакан воды – 250 гр сливочного масла – 1,5 стакана муки – щепотка соли – 4 яйца Крем: – 0,5 стакана сметаны – 0,5 стакана сахара Приготовление: 1. Кипятим воду, добавляем масло, ждем когда закипит, всыпаем муку и соль, замешиваем тесто, даем ему остыть и вводим по одному яйца. 2. Тесто выкладываем в шприц или кондитерский мешок и делаем полосочки из теста прямо на противень (смазывать не надо, масла и так много). 3. Выпекаем в духовке при 180 градусов 20-25 минут (духовку открывать нельзя, иначе опадут). 4. Пол-литра сметаны любой жирности (кому как позволяет фигура), 0.5 стакана сахара (кто любит послаще, пробуйте на вкус). Я сделала немного по-своему : 300 гр сметаны 15% жирности и 250 гр сыра «Маскарпоне», можно обойтись совершенно без сыра! Варьируйте кому как нравится, можно деревенскую сметану. Главное - ее должно быть много, 0.5 литра или больше, но чем жирнее сметанка, тем вкуснее. Да, чуть не забыла, сметана не должна быть слишком жидкая. 5. Теперь берем форму, где будем собирать наш тортик. Емкость выстилаем пищевой пленкой, на дно для украшения выкладываем любые любимые фрукты. Затем выкладываем половину смеси из заварнушек и крема и остатки фруктов. После - вторую часть смеси из крема и заварнушек. 6. Ставим пропитываться: 5 часов при комнатной температуре и 2-3 часа в холодильнике. 7. При подаче на стол перевернуть на тарелку и убрать пленку.Можно использовать шоколад, сухофрукты, орехи, любые фрукты и желе.

 Сьогодні такий час, коли кожен із нас повинен зробити вибір, коли ніхто не має права залишатись байдужим.  Колектив КЗ «Новобузька ЦБС» добре розуміє ситуацію, яка склалася в країні, так трапилося, що в зоні АТО перебувають діти,чоловіки, зяті, знайомі наших працівників. З болем в серці і з усією відповідальністю працівники Закладу допомагають солдатам здобувати перемогу. За власні кошти  закуповують продукти харчування, збирають кошти для придбання бронежилетів та інших необхідних речей, приймають участь у   благодійних  акціях , співпрацюють з волонтерами району. Нещодавно  за власної ініціативи Крикун Віталій разом з небайдужими Новобужанами, батьками солдат  відвіз в м. Маріуполь солдатам посилки, які вкрай необхідні для воїнів. Працівники бібліотек системи також мали змогу передати продукти харчування та теплі речі, які дуже потрібні  зараз в зоні АТО, а звідти привіз  слова подяки від захисників.

При Новобузькій міській бібліотеці-філії № 5, діє якщо так можна сказати, міні цех. Користувачі бібліотеки, члени клубу «Господиня» - Гурська Галина, Осадча Людмила, Усенко Любов, Жученя Тетяна, Борцова Надія, сім’я Власюків та ін. разом з бібліотекарем Кочергою Ларисою в’яжуть носки, шиють  шапки під каски,збирають теплі речі, матраци, продукти харчування все для того, щоб наші воїни відчували, що вони не одні і про них пам’ятають.

Ми добре розуміємо, час змін і творення нового, коли всі повинні стати як один. Щоб відродити нашу країну, нам слід починати з найменшого, але найважливішого – із себе. Зараз важливі не пусті слова, а вчинки, які кожен із нас здатний зробити.

Працівники закладу   звертаються до жителів Новобужжя,  як до своїх однодумців, братів та сестер, як до найближчих друзів, які можуть прийти на допомогу в найважчу мить. Друзів, які зможуть не тільки щиро поспівчувати, але й щиро порадіти за свого ближнього. Ми розраховуємо на допомогу та розуміння кожного з вас!

             Долучиться до благодійної акції “Зігрій бійців АТО”, допоможіть військовим, для цього треба лише Ваше бажання, принесіть у будь – яку бібліотеку теплі речі, нитки для в’язання, светри з яких будуть пошиті шапки під каски, а хто має змогу продукти харчування. Все це буде передано хлопцям волонтером Крикуном Віталієм з рук в руки в зону АТО. 

Сподіваємося на порозуміння та підтримку.

 

Директор КЗ «Новобузька ЦБС»

 

І.О. Бондаревська

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com