Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3059.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
144
199
1317
2991
339526
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та немає учасників

Share

Шевченкове слово в віках не старіє


Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку – новим, неповторним. 9 березня невелика, але дружня родина Улянівської ЗОШ зібралася у святково прибраному класі щоб відзначити 203-ю Шевченкову весну. Вчитель української мови та літератури  Савова О.В. підготувала і провела для присутніх літературно-музичну композицію «Шевченкове слово в віках не старіє».Завідуюча Улянівською бібліотекою Симонян К. Р.  привітала всіх зі святом та подякувала активним учасникам конкурсу малюнків за творами Т.Г.Шевченка, який проводився у бібліотеці.


Особливо хочеться відзначити  учнів Євгена Андросовича , Сніжану Ткачук , Галину Сироткіну. Глядачі побачили  флеш-моб від учнів сьомого   класу, а учні шостого класу читали свої творчі роботи про життя великого Кобзаря. Добре показали свої знання наймолодші учасники заходу – учні початкових класів: Денис Сухий , Микола Цвітков, Катерина Мартинюк, Дмитро Галущенко. Дітей підготувала до свята класовод початкових класів  Бандура Л.А., а пісні всім дарувала учениця сьомого  класу Марина Балан. Музичний супровід свята забезпечив вчитель англійської мови Дорошенко М.В. Потім визначили переможців арт-майстерні за творами Т. Г. Шевченка. Ними стали : Катерина Мартинюк (1 клас), Євген Андросович (4 клас), Михайло Пфайфер (4 клас), Тетяна Станіславчук (5 клас), Галина Сироткіна (9 клас), Сніжана Ткачук (9 клас), Анастасія Соломенко (5 клас),  Олександр Кудибін (6 клас),  Віктор Зубку (3 клас).Вірші, присвячені Тарасу Шевченку читали поети- початківці Марина Балан,  Євген Андросович,  Тетяна Станіславчук,  Галина Сироткіна.Дуже приємно, що наші діти знаючі і талановиті, адже вони – майбутнє вільної і незалежної України, яку так оспівував у своїх творах Тарас Шевченко.

 


Все йде, все минає… Та залишається пам’ять, добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках істини і правди. Здається, що  ми все  знаємо про Т.Г.Шевченка , та все ж знову і знову відкриваємо для себе щоразу іншого і нового поета.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com