Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

39393935.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
179
224
179
5441
408582
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 33 гостей та немає учасників

Share

Реалізація завдань Президента України

 

За сприяння райдержадміністрації у Новобузькій центральній районній бібліотеці проведено заходи з метою реалізації у регіонах завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, гармонізації мовних відносин та задоволення культурних освітніх та духовних  потреб національних меншин.

5 листопада у літературній вітальні імені Спиридона Черкасенка Новобузької центральної районної бібліотеки відбулася презентація книжкової виставки «Храм душі».

 Виставка складалась з трьох експозицій: «Біблія - священна книга Християнства», «Богоявлення в мистецтві», «Духовні традиції українців».

На презентації були присутні заступник голови Новобузької РДА В.Я.Остапенко, настоятель храму Петра і Павла УПЦ, в. о. благочинного Новобузького району о. Ігор (Семенюк), працівники та користувачі Новобузької центральної районної бібліотеки.

В рамках заходу зав'язалася жвава розмова про значення духовних традицій для сучасного суспільства, для підростаючого покоління.

Валентина Яківна під час обговорення звернула увагу присутніх на те, що християнська віра є спільною і об'єднуючою для багатьох народів. Маючи Бога в серці, віряни живуть у злагоді між собою, що гарантує забезпечення гармонії міжнаціональних відносин.

В свою чергу, отець Ігор додав, що міжконфесійна та міжнаціональна толерантність є ознакою високого рівня духовної культури особистості. А духовність закладається в сім'ї. Тому релігійність повинна стати наріжним каменем сімейного виховання.6 листопада в літературній вітальні ім. С. Черкасенка  Новобузької  центральної районної бібліотеки  проведено круглий стіл «До Дня писемності державної мови та мов національних меншин»  за участю студентів першого курсу аграрного коледжу.

В роботі круглого столу прийняла участь заступник голови райдержадміністрації В.Я. Остапенко, яка у вступному слові торкнулася питань мовної політики держави. Зокрема акцентувала увагу аудиторії на недопустимості проявів шовінізму та ксенофобії. Усі мови рівноцінні та однаково заслуговують на вільний розвиток. А представники усіх національностей, громадяни України, мають рівні права та обов'язки. Історично склалося, що долі народів тісно пов'язані між собою.

Про історичний шлях та особливості української мови розповіли начальник відділу обслуговування О.В. Кушнір та бібліотекар ДРБ Т.С. Яремчук. Присутні переглянули фільм «9 листопада - день української мови та писемності» і в ході діалогу обговорили роль національних мов у поліетнічному українському суспільстві.

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com