Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4114.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
77
251
906
4601
407742
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та немає учасників

Share

Година пам’яті «Пам’ять про синів хай не згаса повік»

 

Працівники центральної районної бібліотеки провели годину пам’яті « Пам’ять про синів хай не згаса повік» для воїнів АТО, учнів гімназії, ЗОШ№1.Бібліотекарі розповідали, що день українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня, він установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. 
    Адже нема і не буде жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей. В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки , і ті хто ніколи не тримав в руках автомат, і жінки, які залишили домашню кухню, щоб смачно годувати бійців на Сході. Показали відео «Повертайся живим»

  Перед присутніми виступила перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови РДА Н.В. Завальнюк. Вона говорила про те, що добровольці  жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. А сьогодні стали воїнами – нашою надією, нашим щитом, нашим захистом.

Присутні вшанували пам’ять загиблих бійців хвилиною мовчання.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com