Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4932.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
24
155
731
5502
326178
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та немає учасників

Share

Година пам’яті «Пам’ять про синів хай не згаса повік»

 

Працівники центральної районної бібліотеки провели годину пам’яті « Пам’ять про синів хай не згаса повік» для воїнів АТО, учнів гімназії, ЗОШ№1.Бібліотекарі розповідали, що день українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня, він установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. 
    Адже нема і не буде жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей. В ряди української армії добровольцями пішли і зовсім юні хлопці, і зрілі чоловіки , і ті хто ніколи не тримав в руках автомат, і жінки, які залишили домашню кухню, щоб смачно годувати бійців на Сході. Показали відео «Повертайся живим»

  Перед присутніми виступила перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови РДА Н.В. Завальнюк. Вона говорила про те, що добровольці  жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. А сьогодні стали воїнами – нашою надією, нашим щитом, нашим захистом.

Присутні вшанували пам’ять загиблих бійців хвилиною мовчання.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com