Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3879.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
180
224
180
5442
408583
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та немає учасників

Share

Година спілкування «Душа митця завжди крилата»

Золотими літерами вписано ім’я  славетного Кобзаря, великого сина українського народу, поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченка в історію вітчизняної та світової літератури. Воно за правом посідає гідне місце серед імен великих геніїв людства, творчість яких стала цілющим джерелом розвитку національних культур, загальнолюдської цивілізації.

    Ми звертаємося до поета, який став для України заповітною думою, її безсмертною піснею. Тож нехай вогонь його душі запалить у наших серцях іскру віри, надії, любові до рідної землі, свого народу.  І сьогодні, вшановуючи його пам'ять, ми знову і знову  говоримо про Шевченка, про його невмирущу славу, він сам  своїми творами  промовляє до нас.

   Засідання шевченківського клубу відбулося в літературній вітальні центральної районної бібліотеки. Репіхович О.С. розповіла про  життєвий і творчий шлях поета, прочитала його поетичні твори, які найбільше їй подобаються. Працівники районної бібліотеки провели вікторину по творчості Тараса Григоровича. Столяр В.,Котляр Г.,Романова Т. читали вірші Шевченка, а потім всі присутні співали пісні «Реве та стогне Дніпр  широкий», «Ой у горі роман цвіте», «Ох не однаково мені» та інші.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com