Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

img_20181017_112634_hdr.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
68
251
897
4592
407733
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та немає учасників

Share

Тренінг «Розвиток навичок медіаграмотності і критичного мислення»

 

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини ми опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Кількість повідомлень зростає щодня. Рух інформаційного потоку не спинити. Наше завдання – не потонути у щоденному вирі. Ми маємо усвідомити та підкорити цей потік. Часто важко розібратися, наскільки правдивою та не маніпуляційною є інформація, яку ми отримаємо із різних джерел ЗМІ. Медіа в Україні часто належать різним кланам і олігархам та використовуються з метою впливу на цільову аудиторію. Молодь, будучи «screen-screen» поколінням, є благодатним ґрунтом для маніпуляцій і впливу.

 

Сьогодні актуальним для молоді є набуття базових знань в сфері медіа, знайомство з найбільш поширеними видами маніпуляцій і пропаганди, з базовими інструментами перевірки інформації й критичного мислення. Цьому був і присвячений тренінг із медіаграмотності «Розвиток навичок медіаграмотності і критичного мислення», який  провели бібліотекарі Новобузької ЦРБ Торопчина А.А., Васильєва Т.В. для студентів Новобузького аграрного та педагогічного коледжів і людей поважного віку.

 

Учасники тренінгу навчилися розбиратися в таких поняттях, як інформування, пропаганда, реклама, «джинсá» і «фейк», отримали вміння самостійно відрізняти новини від пропаганди, піару чи вигадки (фейку), дізнаючись про події з Інтернету, телебачення чи друкованої преси. Де в новинах і рекламі правда, а де брехня, як аналізувати і перевірити інформацію, чому важливо звертатися до першоджерела – про все це дізналися більше 30 учасників тренінгу.

 

Учасники з інтересом сприймали нову інформацію, активно виконували практичні завдання. Тому тренінг став не тільки інформативним, але й дуже цікавим та позитивним.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com