Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn4202.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
75
251
904
4599
407740
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та немає учасників

Share

Година пам’яті « Афганістан – душі кривава рана»

 

Правда про Афганську війну… Вона різна. Нерідко хвороблива й гірка. 30 років, що пройшли, об'єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів у одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям. 

 

   Афганська війна… Брудна, неоголошена.… А хіба війни можуть бути чистими? Кожна несе смерть, інвалідність, одягає в жалість тисячі сердець, материнських сердець. У війни холодні очі… У війни свій рахунок, своя безжалісна арифметика… 

 

   Працівники відділу обслуговування провели годину пам’яті «Афганістан – душі кривава рана» для студентів аграрного коледжу . Цей захід- це данина пам'яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни, яка тривала у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна.  Летіли в Україну «чорні тюльпани» з цинковими гробами. 

 

   Україна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72  залишились у полоні або пропали безвісти.     

 

    У числі тих, хто не повернувся з афганської війни, є імена наших земляків. Це Болдусєв Володимир Миколайович, Литвин Микола Іванович, Ніколаєнко Микола Олександрович, Поволя Валерій Валентинович, Харчук Іван Дмитрович. 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com