Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

sam_7805.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
86
251
915
4610
407751
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та немає учасників

Share

Підведення підсумків, плани на майбутнє

Наприкінці січня відбувся районний  семінар бібліотечних працівників за темою «Традиційні та інноваційні аспекти роботи бібліотек КЗ «Новобузька ЦБС» за 2018 рік: узагальнення та підсумки».

Зібрання бібліотекарів  було традиційне після здачі звітів та планів на наступний рік. Директор закладу Л.Кочерга розкрила питання «Імідж бібліотеки у громаді: професійний зріз»,  звернувши увагу на те, як стати цікавими громаді, будувати партнерські стосунки з різними установами, громадськими об’єднаннями, творчими спілками.

Директор Шевченківської публічної бібліотеки Новополтавської ОТГ О. Поліщук поділилася з колегами досвідом роботи в умовах територіальної громади.


Начальник методико-бібліографічного відділу О.Мішкой зробила діагностику результативності діяльності ЦБС на основі звітної документації, наголосивши на тому,  що кожна бібліотека повинна чітко відчувати та реагувати в своїй роботі на нові потреби суспільства, позиціонувати себе, як громадський центр, формувати образ відкритого закладу культури, що надає не лише інформаційні послуги, але й сприяє інтелектуальному, творчому розвитку особистості.

Завідувач районної бібліотеки для дітей О.Сухорукова  звернула увагу, що бібліотеки – це місце  організованого проведення дозвілля серед підростаючого покоління, проаналізувала участь читачів-дітей  у конкурсах, вручила нагороди та подарунки переможцям обласного туру Всеукраїнського рівня.

Цікавим досвідом в організації та проведенні масових заходів поділилися працівники відділі обслуговування О.Кушнір та Т. Яремчук.

 Консультацію з використання веб-технологій, які дозволяють надавати сучасні послуги користувачам, виконувати різноманітні інформаційні запити надала бібліотекар А.Торопчина. 

Учасники семінару ділились досягненнями в сфері співпраці бібліотек з місцевими громадами, пропонували власні ідеї на користь громаді. Семінар закінчився на оптимістичній ноті, з надією у повному складі  пропрацювати  весь рік.  

  

 

 

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com