Company Logo

slide 1 slide 2 slide 3

Випадкове зображення

dscn3821.jpg

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
87
251
916
4611
407752
192.168.0.146

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Share

Акція “16 днів проти насильства”

 

В центральній районній бібліотеці відбулася зустріч студентів Новобузького педагогічного коледжу з вик.об. начальника  ДРАЦСу Павленко В.О.

Валентина Олексіївна ознайомила присутніх з проектами Мін’юсту: «Я маю право», «Доступна та якісна правова допомога в Україні», яких обов’язкових умов треба дотримуватися для реєстрації шлюбу, про особисті права та обов’язки батьків стосовно своїх дітей…          

 

 В рамках міжнародної кампаніїї #Orange the World: #Почуй мене з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства”

 

Громадська організація "ФЛОКС" вже вкотре співпрацює з Новобузькою центральною районною бібліотекою.Ця співпраця завжди плідна та ефективна. Керівник організації Ольга Дябло та Анна Луценко завітали до районної бібліотеки з метою проведення акції 16 Днів проти гендерного насильства, Україна, залучивши помаранчеві кольори, як логотип програми UNiTE. Спільно з керівником бібліотеки Лариса Кочергата жіночим колективом закладу, провели #Orange флешмоб щодо привертання уваги до проблеми, а потім взяли участь у зворотньому діалозі з членами читацького клубу "Любава", які святкували своє 10-річчя. 
 Досягнення позитивних результатів у протидії насильству в сім’ї, щодо жінок, дітей можливе тільки за умови соціального партнерства державних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості.


 

Працівники центральної районної бібліотеки провели соціальну акцію «Бузкова стрічка нагадує» (До Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок)   

                                                                                                 

                                                                                                                                                                           

Опитування

Як часто Ви відвідуєте бібліотеку?

Раз на рік - 19%
Раз на місяц - 17.2%
Раз на тиждень - 24.1%
Кожен день - 29.3%
Жодного разу - 10.3%

Total votes: 58

Відео про бібліотеку
Copyright ® 2012; Vyzer O.M.; E-mail: vyzer62@gmail.com